Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia Jestem bardzo zadowolony z decyzji zrobienia sesji u Ewy. Super atmosfera,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Tomek - opinia Zgłosiłem się do Ewy na sesję portretową, z potrzeby odświeżenia swojego...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 marca 2023

Małgorzata - opinia Wspaniała sesja, wyjątkowa współpraca a efekt końcowy czyli zdjęcia...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2023

Ewa - opinia Praca z Ewą to była czysta przyjemność. Czułam się swobodnie i komfortowo. A...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2023

Mega wątek zamknięty Ewa robiła zdjęcia reportażowe z komunii mojej córki. Zdjęcia dostarczyła mi...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 maja 2019

Fotograf z piękną duszą :) wątek zamknięty Ewa wykonała dla mnie sesję portretową. Chciałam mieć ładne zdjęcia,...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 maja 2019

Sylwia - opinia wątek zamknięty Mialam szczęście ,że Ewa fotografowała moje urodziny. Mam super pamiątkę,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2019

polecam wątek zamknięty Zacznę od końca czyli od zdjęć - jestem zachwycona! Ewa tworzy tak wspaniałą...
~Lucy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Super! wątek zamknięty Świetna atmosfera podczas sesji to i zdjęcia świetne, wprost na moją stronkę,...
~Kasia Z.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Polecam Ewkę fotografkę! Bierz w ciemno - zrobi najlepiej! wątek zamknięty Ewka - ze wszystkimi, jak mówi przechodzi na TY :) - bo to ułatwia kontakt a...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Rewelacja wątek zamknięty Pani fotograf bardzo kontaktowa i z dobrą energią, tworzy luźną atmosferę...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Strzał w dziesiątkę! wątek zamknięty Rewelacyjne, fachowo zrobione i naturalne zdjęcia. Miła atmosfera, wspaniale...
~Kama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Polecam!!!! wątek zamknięty Profesjonalna sesja, fantastyczna atmosfera, przemiła Pani Ewa, która zna się...
~margo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Naszą sesję wspominam niezwykle miło, nie tylko za sprawą profesjonalizmu...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Polecam :) wątek zamknięty Zdjęcia wyszły kapitalne :) współpraca układała się idealnie, dokładnie tak...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Super współpraca oraz super efekty wątek zamknięty Jeżeli szukacie fotografa na slub/ wesele/sesje ślubną to polecam współpracę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Odradzam korzystanie z usług Ewy Żali wątek zamknięty W zeszlym roku p. Zala wykonywala dla mnie sesje slubna. Zdecydowanie...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Bardzo polecam,profesjonalizm:-) wątek zamknięty Bardzo polecam,sesja była suuuper udana.Zdjęcia bardzo...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

gorąco polecam,wspaniala pamiatka na lata wątek zamknięty Jestem mega zadowolona ze zdjęć,ilekroć spojrzę na fotografię przypomina mi...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

polecam :) wątek zamknięty polecam kreatywnosc pani fotograf, super pomysly na zdjecia. Dwa razy juz...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry