Widok

Ewa - opinia

Szczerez polecam - wszystko się sprawdza. Trafiłam do Kaselli w grudniu 2017 roku będąc na totalnym życiowym zakręcie. Będąc w Gdańsku - calkiem przypadkiem postanowiłam udac się do wróżki. Po przeszukaniu stron internetowych - wybrałam Kasellę- sugerując się znakmitymi opiniami. Byłam u wróżki ale powinnam powiedziec - jasnowidzki, Kasia z powiedziala mi wszystko to, co sie dzialo ze mna do tej pory, dokladnie opisala obecną sytuację (na poczatku nawet bez patrzenia w karty). Od tamtej pory przyjezdzam regularnie do Pani Kasi na wróżenie i oczyszczanie jajkiem, kolejne spotkanie mam w przyszłym tygodniu.
wszystko, co mowi Kasella sie spełnia :) a ja czekam na dalszy rozwój wydarzeń ;-) Pani Kasia jest nie tylko jasnowidzem, powiedziałabym też, że jest również doradcą i świetnym psychologiem, co wynika z jej ogromnej mądrości zyciowej !! Wszystkim z Was, którzy maja rozterki życiowe szczerze polecam wizytę u Kaselli !
P.S. Nie wierzę w opinie, które są negatywne - to jest wręcz niemożliwe, i przekona sie o tym każdy, kto chciaż raz odwiedzi Kasellę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze, że się Pani sprawdziło. Bo ja po rozmowie z P. Kasią byłam pełna euforii. Posłuchałam się nawet jej wskazówek. Poradziła mi się pogodzić z "ukochanym". Więc mu wybaczyłam, on zaproponował mi powrót, po czym zrobił mi jeszcze większe świństwo, niż wcześniej. Dodam, że nikt mnie w życiu tak nie skrzywdził!!!!Mimo, że P. Kasia mówiła co innego. Więc postanowiłam dać sobie z nim spokój, szkoda mojego czasu i zdrowia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry