Jasnowidz Wróżka Kasella

Wróżka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 607C/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - opinia Odwiedzam Panią Kasię od jakiegoś czasu jestem zachwycona nie tylko...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2023

Anne - opinia Wróżka Kasella to złoty człowiek. Trafiłam do niej w bardzo złym stanie....
~Anne
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 października 2022

Ewelina - opinia Jesli szukacie dobrej wróżki, to jak najbardziej polecam Kasellę. Pierwszy...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2022

Ela - opinia wątek zamknięty Byłam u wróżki Kaseli około miesiąc temu wspaniała kobieta, a dwie rzeczy o...
~Ela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 marca 2022

Promyk - opinia wątek zamknięty Do wróżki ludzie chodzą zazwyczaj na zakręcie życiowym, ja też jestem w takim...
~Promyk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 stycznia 2022

byłam wątek zamknięty Byłam u wróżki na wróżeniu, rozłożyła karty. 3 pierwsze zdania zbiły mnie z...
~xyz
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Magdalena - opinia wątek zamknięty Pani Kasia jest wspaniałą , empatyczną i godną zaufania osobą. Jestem bardzo...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lipca 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Mi też wróżyła Pani Kasia ok. pół roku temu. Wydawało mi się, że sytuację na...
~Małgorzata
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Powiem tak, przed wizytą u Pani Kasi podchodziłam z dużą rezerwą do takich...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Wróżka Kasella jest niesamowita!! Sprawdziło się to, co mówiła. A tak się...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2020

S - opinia wątek zamknięty To dzięki Kasi uwierzyłam w siebie i swoje możliwości, bez niej nie...
~S
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo pozytywnie i mile zaskoczona moją wizytą u Pani to była moja...
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Angelika - opinia wątek zamknięty Pani Kasia jest miła ciepło osobą której słowa sprawdzają się w 100 % polecam...
~Angelika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

Czytelnik - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Kasella. Ja jestem bardzo zadowolona ze spotkań....
~Czytelnik
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Sandra - opinia wątek zamknięty Pani Kasia jest przemiłą osobą. Oczyszczanie jajkiem pomogło mi i moim...
~Sandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Szczerez polecam - wszystko się sprawdza. Trafiłam do Kaselli w grudniu 2017...
~Ewa
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 stycznia 2020

Aneta - opinia wątek zamknięty Byłam u Kasi ok. 2 lat temu. Skorzystałam również z opcji oczyszczania...
~Aneta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

Julia - opinia wątek zamknięty Wróżyłam sobie u Pani Kasi jakiś czas temu i niestety nic się nie sprawdziło....
~Julia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

Jestem zachwycona wątek zamknięty Do Kasi trafiłam w trudnych dla mnie chwilach. Byłam i na wrożeniu i na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 grudnia 2018

jasnowidz,który widzi wszystko wątek zamknięty Kasella widzi i wie wszystko .Od niuansów po sprawy wielkie i znaczące....
~porcelain
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry