Widok

Ewakuacja z miasta... kto planuje i gdzie...?

Koronawirus Temat dostępny też na forum:
Zastanawiam się jak nie daj Boże za np. 3 miesiące będzie dużo, dużo gorzej... to czy macie plan na ewakuacje z 3miasta.
Osobiście zrobiłem sobie domową kwarantannę, ale co jeśli w Europie nie dadzą rady opanować pandemii ?
Jaki obrać plan...jakie macie pomysły? czy koś też planuje ? oczywiście wszystko hipotetycznie...:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja kopie ziemianke u mnie w lesie za blokiem
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja wylewam wlasnie schron na działce. Klada juz elektryke, kanalize i system filtracji. 5m pod ziemia bede mieszkal.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

ciekawe to- https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Osmiu-zakazonych-w-domu-pomocy-spolecznej-w-Gdansku-n144415.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Za 3 miesiące to już będzie dawno koniec wirusa:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

> co jeśli w Europie nie dadzą rady opanować pandemii ?

Może Nowa Ziemia?
Przestrzennie i sterylnie ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Schron na Olszynce ewentualnie Elbląg:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem z Przymorza ... buduję trawę w piwnicy , mam kompas i rozgrzewkę browara , osobę z papierem toaletowym zabiorę , wyruszam z odpływem , ahhuuuoooj przygodoo.
,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wcześniej też to ogłaszałeś? Trzeba było się nie zdradzać z planami, to by plaż nie zamknęli. :D Ale ja akurat przestałam narzekać. Jeśli zamknięcie ma pomóc fokom, to sama korzyść.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta sytuacja inspiruje mnie do innego spojrzenia na przyszłość. Jak wszystko się uspokoi kupię sobie domek na dalekiej wsi. Gdy dojdzie do kolejnej epidemii, wyjadę z miasta i będę mieszkał na łonie natury z królikami, wiewiórkami i rodziną.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na takie plany juz duzo za pozno. Takie rzeczy planuje sie lata przed wybuchem takiej pandemii i przygotowuje sobie miejsce na odludziu z zapasami. Teraz to juz nie masz zadnych szans na sensowna ewakuacje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

ja idę do Nieba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oliwa

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

do góry