EXEL RENT A CAR

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 179

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolony. - ocena nowy temat Dziękuję Panu Piotrowi za profesjonalizm. Polecam Pana Piotra z...
~Zadowolony.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 lipca 2024

Maciej - opinia Bardzo żetelna wypożyczalnia aut, profesjonalna miła obsługa auta nowe...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 sierpnia 2023

Cezary Gorecki - opinia Jak na razie, najlepsza firma z ktorej wypozyczalem auta, a troche ich bylo,...
~Cezary Gorecki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 sierpnia 2023

Jarosław Krzywicki - opinia Korzystam z usług Exel od 6 lat,wypożyczałem od nich auta ok.15 razy.Obsługa...
~Jarosław Krzywicki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Marek - opinia Bardzo faujnie i milo.Samochody w bardzo dobrym stanie -polecam.
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Pierwszy najem wątek zamknięty Witajcie, bardzo profesjonalne podejście do klienta, wszystko jasno...
~Sobieszko Marian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Firma godna polecenia wątek zamknięty Wynajołem samochód na święta był to mój pierwszy raz gdy wynajmowałem auto z...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Zadowolona klientka :) wątek zamknięty Super odpowiedzialna, konkretna firma. Autko zawsze jest na czas, a...
~K. Matusewicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

Mega pozytyw wątek zamknięty Wypozyczyłam od nich auto na ostatni weekend. Cenę mieli atrakcyjną, a auto...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Najlepsza wypożyczalnia w Gdańsku wątek zamknięty Korzystałem z wielu wypożyczalni w Trójmieście, jednak ta, jak dotąd, jest...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Polecam wypożyczalnie Exel aut z Gdyni wątek zamknięty Witam pożyczałem w ostatnim czasie wakacji auto dwa razy, autka spisały się...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Samochod jako zastepczy wątek zamknięty Miałem wypadek, samochod poszedł do naprawy,potrzebowalem w trybie pilnym...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Korzystałem z wielu wypożyczalni małych i dużych w kraju i za granica ale z...
~Janusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

Auto zastępcze z AC - Polecam wątek zamknięty Polecam. Dobre elastyczne podejście do klienta. Zależało mi na dieslu to...
~Błażej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Posiadam doswiadczenie w wielu firmach I jak tylko raz skorzystalam z Exel...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

pogrzeb wątek zamknięty Smutna historia, zdarzył się pogrzeb w Bydgoszczy, potrzeba było auta na...
~Tyszka Bartłomiej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Polecam, gdyz warto! wątek zamknięty Mialam ich samochody juz 5 razy. Korzystalam tez z innej wypozyczalni w...
~Mariola P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2014

polecam wątek zamknięty Wysmienita obsluga. Kozystalam juz 3 raz I na pewno skozystam jeszcze nie...
~RK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

Polecam wątek zamknięty Sympatyczna i rzetelna obsługa. Dostałem jeden dzień od firmy w gratisie....
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

polecam wątek zamknięty Firma jak najbardziej godna polecenia, samochód został podstawiony pod dom...
~LM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

24

wątków

do góry