Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fajna rozrywka wątek zamknięty byliśmy, zagraliśmy i jesteśmy zadowoleni z usługi. Pokój garnizon zaliczony...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Bardzo ciekawy sposób na spędzenie czasu z rodziną wątek zamknięty Wybrałem się z synami do pokoju garnizon. Żona nie chciała iść :) Teraz...
~Wiesiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

nie polecam wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi w celi - niby super - klimat ok, ale zagadki...
~Karolina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Pokój cela - przypadkowość zagadek wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi w Pokoju Cela, określonym jako poziom zaawansowany....
~rzodkiewka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Miłe zaskoczenie :) Polecam każdemu! wątek zamknięty Byliśmy w pokoju detektywistycznym, temat oklepany, ale w Exit Plan akurat...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

Polecam każdemu! wątek zamknięty Świetna zabawa dla ludzi w każdym wieku. Zagadki wymagające, ale ciekawe....
~Ada
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Dla mnie bomba! Pokój garnizon wygrywa! wątek zamknięty Bardzo dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu! Byłam już w innych...
~Mina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

supet escape w sopocie wątek zamknięty Bylismy w poniedzialek na promocji. Super sie bawilismy. Pokoj detektyw...
~ewela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

urodziny wątek zamknięty Wyprawialam tam urodziny. Pomogli mi wszystko zaplanowac i zrobic rezerwacje...
~beatka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Ekstra zabawa! wątek zamknięty Byłyśmy z dziewczynami już w wielu tego typu miejscach, ale cela podbiła...
~Madzix
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lipca 2015

Ciekawa koncepcja wątek zamknięty Wybraliśmy się razem z narzeczoną bo słyszeliśmy, ze to dość popularna...
~NoXIII
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lipca 2015

wtórne wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi w pokoju upside down. Skusił nas ciekawy pomysł i...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 czerwca 2015

warto wątek zamknięty polecam z całego serducha :)
~kasiiia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

warto się tam zamknąć ;-) wątek zamknięty Do Exit Plan trafiliśmy zupełnie przez przypadek ale było warto spędzić tam...
~Judyta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry