Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Żenada! wątek zamknięty Taksówka pojawiła się z 40minutowym opóźnieniem i trzeba było do szanownego...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

Tanio i sympatycznie wątek zamknięty Tylko że czasami sa w 3 minuty, a czasami trzeba czekać 20 i to chyba jedyna...
~Seweryn
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 maja 2016

Poświęcenie wątek zamknięty Wszystko fajnie. Cena ok, kierowcy średnio znają miasto i korzystają z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

mile zaskonczony nowa firma taxi w gdansku wątek zamknięty kiedys myslalem ze tylko as i dajan maja tanio ale okazuje sie ze jest tansza...
~adrian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

wypas! wątek zamknięty Najlepsza korpo w 3mia100! Normalnie za kurs z Lotu do Sopotu w nocy płaciłam...
~emanuel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Nigdy więcej!! wątek zamknięty Czas oczekiwania najdłuższy w trójmieście, do tego pan kierowca postanowił...
~Marian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Pozytywnie wątek zamknięty Miły kierowca, ceny niskie. Polecam.
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo mila i sprawna usługa, nie ma się do czego przyczepić. ładne auto,...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Świetna Korporacja. wątek zamknięty Będąc na Lotnisku zamówiłem taxi, które już po 15 minutach było na lotnisku....
~Kuba
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Nowe taxi w Trójmieście wątek zamknięty Czekałam 1-40 minut na taxi miałam wykupiony bilet lotniczy ,przyjeli...
~iwona
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Czego chcieć więcej? wątek zamknięty Piszę na bieżąco, z polskiego busa, wracając z Trójmiasta. Dzięki Express...
~Robert
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

POLECAM EXPRESS TAXI wątek zamknięty Najlepsza korporacja taxi w Trójmieście! Szybko, tanio, bardzo mili kerowcy,...
~Klientka :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

Mialo byc 10 minut.... wątek zamknięty Taxi miala byc po 10 minutach, po 25 minutach i probie dodzwonienia sie do...
~Stachu
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Lubie ich :) wątek zamknięty oby tak dalej !
~fantomas
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Ocena wykonanej usługi wątek zamknięty W ostatnim tygodniu kilkukrotnie korzystałem z usług tego przewoźnika, za...
~Patryk P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

Polecam! wątek zamknięty Znakomita obsługa,jednocześnie niskie ceny, krótki czas oczekiwania i pełen...
~sevage17
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

Gorąco Polecam wątek zamknięty Miła i fachowa obsługa !
~Agnieszka Szamotuła
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Super:) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług:)
~Invicta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Ocena wątek zamknięty Obsługa klienta jest wręcz fenomenalna bardzo miła, kulturalna wszystko co...
~BuJanPhotography
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Super!! wątek zamknięty Bardzo się spieszyłam na lotnisko miałam godzinę do odlotu. Dzięki express...
~kasia61083
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry