Widok

FAJNA BIELIZNA

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
CZESC DZIEWCZYNY JEZELI MOGE TO POLECAM SKLEP Z BIELIZNA W WEJHEROWOIE NA UL RZEZNICKIJ MOZNA TAM ZAMOWIC WSZSELKIEGO RODZAJU GORSETY,PONCZOCHY POZA TYM OBSLUGA JEST STRASZNIE MILA I CENY NIE SA WYSOKIE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
daj spokoj kogo to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale co jest kogo,ten sklep?nie mam pojecia w kazdy razie naprawde fachowo mnie tam obsłuzyli a mam duzy problem z dostaniem bileizny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przejmuj sie głupimi docinkami- to z reguly nie są forumowicze, tylko ludzi, którym się nudzi i którzy piszą pierdoły byle pisać. Fajnie, że jest taki sklep- jak dla mnie to daleko, ale jak znajdę czas to pewnie wpadne poszukać czegoś dla siebie :-) W Wejherowie macie fajne sklepy z kurtkami i plaszczami- to tak na marginesie, nie weselnie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

JA JESTEM Z GDYNI ALE CZESTO Z KUMPELAMI JEZDZIMY WLASNIE DO WEJHEROWA NA ZAKUPY.JEZELI KTOS TAK JAK JA MA PROBLEM Z DOPASOWANIEM SOBIE BIUSTONOSZA TO WLASNIE TAM MOZNA SOBIE COS DOBRAC,EKSPEDIENTKI ZARZUCAJA CIE STANIKAMI WIEC NAPEWNO COS ZAWSZE MOZNA SOBIE DOBRAC.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wejherowo

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry