Widok

FESTYN TO JEDNA WIELKA KPINA!!! LUDZIE UBRUDZENI OD FARBY OLEJNEJ!!!

DNIA 16.06 ODBYł SIE NIBY FETYN W NASZEJ SZKOLE :(. TO POPROSTU BYłO SMIECHU WARTE PRZEDSTAWIENIE. W CIAGU 1 GODZINY JUZ NIE BYłO GROCHóWKI, DZIECI NIE MIAłY ZADNYCH PRAWIE KONKURSóW TYLKO PRZDSTAWIENIA W TANCACH!! OCZYWISCIE MAłO TO KOGO INTERESOWAłO. BRAK ORGANIZACJI ZABAWY DLA DZIECI -WSTYD!!! DO TEGO PANI DYREKTOR DAłA NAKAZ WYMALOWANIA łAWEK DZIEN PRZED FESTYNEM- REZULTAT BYł TAKI ZE POłOWE LUDZI BYłO WYSMAROWANA FARBą OLEJNA, NIE WSPOMNę O MAłYCH DZIECIACH!! MAłO TEGO KIEDY RODZIC SZEDł Z PRETESJAMI DO DYREKCJI TO NIE MIAłA OCHOTY WOGóLE Z NIKIM ROZMAWIAC ALE FAKT STWIERDZIłA ZE PROSZE KUPIC NOWE UBRANIE I PRZYNIESC FAKTURE ODDA PINIAZKI!!!!!!!!! WIEC JESLI RODZICE MAJA ZNISZCZONE UBRANIA ZAPRASZAM DO KUPNA NOWYCH TYLKO PROSZE ZABRAC FAKTuRę DLA PANI DYREKTOR!!!!
NIE WIEM JAK MOZNA BYłO TAK POSTAPIC ALE CZASEM SIę ZASTANAWIAM CZY TA NASZA DYREKCJA NIE POWINNA SAMA Się PODAC DO DYMISJI BO NIE ZDAJE EGZAMINU MINO ZE MA TERAZ DRUGA KADENCJE!! NO TAK CO SIE DZIWIC PODOBNO NIE MA NA NIA śILNYCH!!!
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 1
 
bezpieczeństwo: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak, nawet ja sama pamiętam tą farbę, a byłam bardzo mała. to była masakraa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram kicz i tandeta........... DYREKTORKA do DYMISJIIIII. Nie potrafi niczego załatwić tylko obiecuje@@@@
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ktoś tu jest okropnie złośliwy. Jad wręcz spływa z ust. Proszę przeczytać najpierw datę pierwszego wpisu i właściwie się do niego ustosunkować. Zmienił się i dyrektor i wielu nauczycieli. Na kolejnych festynach niczego nie brakowało.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry