Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
opinia wątek zamknięty szkoła tragedia,w przeciągu roku szkolnego w zerówce czterech...
~rodzic
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Przemoc i brak reakcji Dyrektorki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Witam, Mój syn uczęszcza do drugiej klasy w szkole SP 76. W klasie znajduje...
~Mama
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

Tragedia wątek zamknięty Poziom poziomem. Najgorsze co może być to poranne bóle brzucha "bo trzeba...
~tycjusz@o2.pl
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 listopada 2012

FESTYN TO JEDNA WIELKA KPINA!!! LUDZIE UBRUDZENI OD FARBY OLEJNEJ!!! wątek zamknięty DNIA 16.06 ODBYł SIE NIBY FETYN W NASZEJ SZKOLE :(. TO POPROSTU BYłO SMIECHU...
~JAREK
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 czerwca 2007

Fajnie... wątek zamknięty Jestem teraz w 6 klasie w tej szkole.... Nauczycielki bardzo miłe. Nie dawno...
~Uczennica :P
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

Dobra szkoła wątek zamknięty Jestem nauczycielką i doskonale wiem, że nie ma szkoły idealnej. Mój syn jest...
~Matka ucznia
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2011

;] wątek zamknięty Tak jak czytam te dwa komentarze to mi sie naprawde az przykro robi, bo...
~Absolwentka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2007

Tragedia wątek zamknięty Wymienię "kilka" minusów -Brudne łazienki -Brudno woda w basenie...
~Hajl
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2010

najlepsza szkola wątek zamknięty Szkola jest przyjazna uczniom, nauczyciele dbaja o bezpieczenstwo,...
~Pati
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2011

Korepetycje j. angielski - tanio! wątek zamknięty Tanie i solidne korepetycje z języka angielskiego dla uczniów szkoły...
~korepetycje
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam tą szkołę. Nauczyciele bardzo dobrzy. P. pedagog jest...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 stycznia 2010

ŻAL.PL wątek zamknięty Szkoła jest beznadziejna, nauczyciele nie dbają o bezpieczeństwo uczniów np....
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 czerwca 2009

Ehhh . wątek zamknięty Ehh ta szkoła nie nalezy do najlepszych . Łazienki są ochydne . Stare i...
~Unforessen__xdd
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 czerwca 2008

:) wątek zamknięty Bardzo miło wspominam tę szkołe... i z dużym sentymentem patrze na jej...
~kam
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2008

!!Uwaga!! wątek zamknięty Szkoły nie polecam ponieważ: Jest dużo piachu na korytażu, Nauczycielom...
~Drass
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 lutego 2008

pulina - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła.Polecam uczennica (byłej klasy 6b)
~pulina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 czerwca 2007

okropna skola wątek zamknięty poczucia bezpieczenstwa dla dziecka zero.na przerwach nauczyciele zajmuja...
~mama
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

17

wątków

do góry