Widok

Tragedia

Poziom poziomem.
Najgorsze co może być to poranne bóle brzucha "bo trzeba iść do szkoły".
Komunistyczne akcje i zachowania, wiecznie nieobecna i niedziałająca dyrektorka, prawdopodobnie z plecami w strukturach edukacji.
Niektóre nauczycielki też już chyba "wypalone" bo ich zachowanie nie wskazuje na zaangażowanie i pracę dla dobra dzieci.
Dobrych nauczycieli się gnębi i rozrzuca na lewo i prawo, a jak to się ostatnio często zdarza, gloryfikuje się miernotę swoich kolegów/koleżanek.
Każda klasa powinna być rejestrowana audio i video, z możliwością wglądu rodziców, w celu prostszego dochodzenia prawdy, która w przypadku tej szkoły jest smutna.
Jaka jest szansa że kurator przesłucha wyrywkowo dzieci "Co się dzieje u Ciebie w klasie" :)
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 2
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Co za bzdury. Nie znam bardziej kompetentnego grona pedagogicznego. Pani Dyrektor jest osobą bardzo zaangażowaną w misję prowadzenia placówki. Pochyla się z wielką troską i zaangażowaniem nad każdym zasygnalizowanym problemem. Znam to z autopsji. Osobistą niechęć, którą odczytuję w Twojej wypowiedzi proponuję zamienić na obiektywny ogląd sprawy. Szkoła wraz z całą kadrą pedagogiczną jest jak najbardziej godna polecenia. Niestety jak widać nie każdy to zauważa. Może to Ciebie powinien przesłuchać kurator. Więcej optymizmu i szacunku dla ludzi, którzy niosą trud edukacji naszych dzieci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam 29 lat, więc troszkę już minęło odkąd kończyłam tą szkołę. Wspominam ją bardzo źle, z wyjątkiem nielicznych nauczycielek - pani Bothe czy polonistki, bodajże pani Wery. Mogłabym długo opowiadać jak okropne podejście potrafili mieć nauczyciele, głównie moja wychowawczyni - pani Furmańczuk. To były najgorsze lata mojego życia. Byłam po prostu prześladowana, a pani Furmańczuk zamiast pomóc, pogarszała sytuację. Próbowałam się wtedy zabić, ot, głupia, zdesperowana panienka. Bałam się pani Furmańczuk wprost koszmarnie. Tyle w temacie sp. 76
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ciekawe, co robi Kasia M. o godzinie 8-9 rano. Jeżeli jest w pracy, to gratuluję nieróbstwa, jeżeli w domu, to chyba powinna iść do lekarza i dostać coś na sen. I do tego nie umie czytać ze zrozumieniem pisząc o "prehistorii", tym samym wydając opinię o szkole, o której obecnie nic nie wie. Żadna z tych Pań już nie pracuje. A tak na marginesie, to skoro przeżywałaś takie traumy, nieźle się leniłaś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Co za jad i nienawiść. Chyba coś się w życiu drogi Tycjuszku nie układa???? Życzę Ci abyś był rejestrowany audio i video u siebie w kibelku. Pozdrawiam cieplutko i z optymizmem, że jednak znajdą się osoby, które docenią nauczycielski trud.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry