Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia Fachowa, miła Obsługa, pomoc w dobraniu odpowiedniego sprzętu, terminowa...
~Marta
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 sierpnia 2023

Jarek - opinia Pełen profesjonalizm od początku do końca współpracy! Firma jakich mało w...
~Jarek
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 24 lipca 2023

Michał - opinia Profesjonalna obsługa. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Firma K4...
~Michał
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 14 lipca 2023

Paweł - opinia Firma rzetelna, pełen profesjonalizm i bardzo dobry przepływ informacji....
~Paweł
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2022

Kamil M - opinia Przeważnie opisuję w takich opiniach swoje niezadowolenie, ale tym razem...
~Kamil M
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2022

Michał - opinia Firma 4Klima założyła mi klimatyzację. Wybrałem 4Klima ponieważ właściciel...
~Michał
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Zygmunt - opinia wątek zamknięty Wszystko na najwyższym poziomie.Obsługa od pierwszego telefonu,po wizytę w...
~Zygmunt
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 grudnia 2021

Maciej Texas - opinia wątek zamknięty Absolutnie polecam .Profesjonalni , słowni i życzliwi dobrze dobrane...
~Maciej Texas
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Dziękuję za sprawną obsługę. Pozdrawiam Andrzej Stencel
~Andrzej
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Solidna firma, obsługa miła i profesjonalna. Z czystym sumieniem moge polecić
~Piotr
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

agnieszka - opinia wątek zamknięty Od złożenia zamówienia poprzez instalacje klimatyzacji wszystko odbywało się...
~agnieszka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lipca 2021

Galin_j - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Dobór według potrzeb klienta a nie realizowanej marży....
~Galin_j
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Jacek Zomkowski - opinia wątek zamknięty Firma K4 Klima zamontowała u mnie w domu 4 urządzenia typu split. Wszystko...
~Jacek Zomkowski
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

B.K. - klientka - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna Firma i fachowa obsługa. Otrzymałam wyczerpujące...
~B.K. - klientka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Zadowolony wątek zamknięty Bardzo polecam k4 klima,mieszkanie 65m2 trzy pomieszczenia,optymalnie dobrali...
~Artur
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 lipca 2019

Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Firma K4 KLIMA 3 miesiące temu zakładała w moim mieszkaniu klimatyzację....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

K4 Klima - terminowość, wysoka jakość obsługi i produktu wątek zamknięty Na początku czerwca firma K4-Klima dokonała u nas w firmie, (trudnej z naszej...
~Łukasz Szatkowski - b.o.w. infos
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lipca 2019

Solitech - opinia wątek zamknięty Firma Handlowo-Usługowa K4 zainstalowała w naszym biurze klimatyzację pomimo...
~Solitech
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

Polecam!!!! wątek zamknięty Ogromnie polecam firmę K4. Świetnie poradzili sobie Z bardzo trudnym...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lipca 2019

Estera - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt.Montaż instalacji jak i urządzeń przebiegły bardzo...
~Estera
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry