Widok

...FIRMA KURIERSKA NA RYNKU

Beznadziejna firma z tragiczną obsługą klienta- oby Ci wszyscy ludzie, którzy tam pracują natykali się na każdym kroku na taką samą obsługę i pomoc, jaką sami świadczą. Jestem zmuszona korzystać z ich usług, gdyż co kilka dni otrzymuję towar od jednej z firm korzystającej jeszcze z ich usług.Mam jednak nadzieję, że jednak zmienią firmę na normalną - a ja pozbędę się problemu. Sami kurierzy są w miarę ok - chociaż nie wszyscy (często nie przyjeżdżają z paczkami i piszą, że zostawili awizo, bądź adresat nieznany). ...- lepiej wybrać normalną firmę z normalnym podejście do klienta, która z numeru kontaktowego do kuriera nie będzie robiła tajemnicy. A jak już nie chcą podawać, to niech sami chociaż zadzwonią - nie każdy ma czas, aby od 9 do 21 czekać na łaskawe przybycie.TRAGEDIA!!!!!!!A tak na marginesie to Panie obsługujące telefony powinny się przedstawiać!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wogole sie nie zgadzam z Pani opinia. Pani niezadowolenie wynika raczej z nieswiadomosci realiow pracy firm kurierskich. Dodam tylko ze na przyszlosc oplaca sie dodawac na liscie przewozowym informacje o ktorej jest sie pod wskazanym adresem dostawy. Ale jak widac niektorzy sa za tepi na to ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry