Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zadowolony rodzic - ocena Syn i córka uwielbiają zajęcia. Z relacji dzieci wynika, że każda z lekcji...
~zadowolony rodzic
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Elka - opinia Polecam, profesjonalni lektorzy zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Sama...
~Elka
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

J.Z. - opinia wątek zamknięty Wysoko oceniam współpracę z firmą Fluent Szkolenia Językowe i z cała...
~J.Z.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Szkoła językowa godna polecenia. Moje dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lipca 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Uczęszczam na zajęcia od dłuższego czasu do grupy dla dorosłych i jestem...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lipca 2020

Jakub - opinia wątek zamknięty Swietna szkoła językowa, szybko można się nauczyć języków szczerze polecam
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

Niezadowolony - opinia wątek zamknięty Kurs językowy dla dzieci to totalna pomyłka. Nauczyciel kompletnie nie...
~Niezadowolony
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Polecam wątek zamknięty Ja korzystam z oferty tej szkoły od kilku lat i jestem bardzo zadowolony i...
~Student
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Pełen chaos, dramat wątek zamknięty Jest 7 października, a zajęcia jeszcze się nie rozpoczęły! Najpierw było...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

polecam wątek zamknięty Od kiedy nasza firma korzysta ze szkoleń językowych Fluent w zakresie...
~Jan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

Pozytywnie wątek zamknięty Uczęszczam na zajęcia w firmie a moje dziecko do grupy w szkole. Mam same...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

a ja nie polecam wątek zamknięty Kontakt z Pania Dyrektor szkoły bardzo trudny. Nie ma możliwości dogadania...
~mama ucznia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

Polecam, jestem zadowolona z nauki wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z nauki w szkole Fluent. Moje dzieci uczęszczają na...
~Barbara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

angielski na poziomie wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem. Angielski dla dzieci na bardzo wysokim poziomie....
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Uczestniczyłam w kursie w zakładzie pracy i byłam bardzo zadowolona z poziomu...
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

Pozytyw wątek zamknięty Byłem uczestnikiem kursów organizowanych przez tą firmę i bylem bardzo...
~Eryk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

16

wątków

do góry