Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zadowolona klientka - opinia Do biura trafiłam poprzez ogłoszenie nieruchomości która mnie zainteresowała....
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 sierpnia 2022

Monika Drywa - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Pani Tamara konkretna i rzeczowa, z...
~Monika Drywa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Joanna z Kosakowa - opinia wątek zamknięty Polecam usługi Biura Nieruchomości Forum. Pani Małgorzata doskonale...
~Joanna z Kosakowa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Aneta - opinia wątek zamknięty Od kilku lat współpracuję z biurem nieruchomości Forum Jerzy Oleszczuk i i...
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Z uslug biura Forum korzystan nieprzerwanie od ponad 3 lat. Forum zarzadza...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 grudnia 2020

Biuro Nieruchomości forum gdynia wątek zamknięty Chciałam bardzo polecić biuro nieruchomości Forum ze względu na sprawną i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Z usług korzystałem przy pomocy w wynajmie mojego mieszkania. Jestem bardzo...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Sprzedawałam mieszkanie z pomocą biura. Jestem osobą bardzo zapracowaną, więc...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Biuro znalazłam przez przypadek i jestem bardzo zadowolona. Agentka w pełni...
~Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 listopada 2018

Polecam !!! wątek zamknięty Naprawdę polecam tą firmę mimo moich sporych wymagań i marudzenia agentka...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Pełny profesjonalizm wątek zamknięty Szybko i bezproblemowo sprzedałam mieszkanie. Agentka była bardzo miła,...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Bez zarzutów wątek zamknięty Jak najbardziej polecam,profesjonalna obsługa,chęć niesienia...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry