(14 lat temu) 3 sierpnia 2011 o 21:10
aby podzielić się opiniami o pracodawcach w trójmieście, a to może zmobilizuje co poniektórych, do lepszego traktowania pracowników, nie zatrudniania na czarno, a czytelnicy forum wiedzieliby jakich firm się wystrzegać, a gdzie warto starać się o pracę.
2
0