FREE NOW

Taxi

Gdańsk, Żabi Kruk 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wszystko ok poza ceną wątek zamknięty Taxi ładne,kierowca ok, płatność przez aplikacje super sprawa, tyle ze stawki...
~Rafał Bednarski
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 stycznia 2018

Najlepsze taxi w mieście wątek zamknięty na tle konkurencji dla mnie wypada najlepiej i bdb cenowo nie trzeba dzwonić,...
~ZadowolonyKlient
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Kierowcy jeżdżą jak szaleni wątek zamknięty Brak respektowania jakichkolwiek przepisow
~Zodiak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

Nieznajomość topografi miasta wątek zamknięty Czas oczekiwania krótki, auto zadbane, ale kierowca tragiczny. Nie mówie tu...
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Najlepsze taxi w mieście wątek zamknięty Taxi podjechało w minuty! Prosta w obsłudze aplikacja, dodatkowo dostałem kod...
~Kamilo85
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Najlepsza Taxi w 3-mieście !! :-) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług myTaxi !! :-)
~Ronald
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Najlepsza Taxi w trójmiejscie! wątek zamknięty Według mnie mytaxi to najlepsza Taxi w trojmiescie! Zawsze na czas, kierowcy...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Lipa wątek zamknięty A miało być tak pięknie, a nie jest
~Waldek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

Ceny i problem z płatnością przez aplikację wątek zamknięty Zakres cen prognozowanych w aplikacji zupełnie odbiegał od tej na...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Mytaxi masakra wątek zamknięty Nie zamawiajcie mytaxi na konkretną godzinę i dzień. Odwołują zamówioną...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Szybki dojazd pod adres,taxi czysta,super promocje. Polecam gorąco!
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Andrzej wątek zamknięty Do tej pory jeździłem Komfort Taxi i Asem. Prawie zawsze byly klopoty z...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

SUPER TAXI wątek zamknięty Szybko,sprawnie bez żadnych problemów.Polecam.
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

TANIO , RZETELNIE i MIŁO. Polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim. Jest naprawdę tanio i nie ma przeliczników jak u niby...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Najlepsza korporacja taxi ever :) wątek zamknięty Doskonała obsługa, czyste samochody, intuicyjna aplikacja. Podjeżdżają niemal...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Oby tak dalej !! wątek zamknięty Czysto profesionalnie i szybko czego chcieć wiecej od mytaxi. Ostrzegam tylko...
~Bobry men
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Najlepsza aplikacja do zamawiania taksówek wątek zamknięty Najlepsza aplikacja do zamawiania taksówekPolecam jest to najlepsza na chwilę...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

The best off...! wątek zamknięty Mytaxi i wszystko jasne! Nie ma do czego się doczepić! Wszystko jak w zegarku...
~Duszny!
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Poprostu Super wątek zamknięty Szybko, sprawnie i wygodnie Polecam
~Darko
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Super wątek zamknięty Wybor najlepszy z możliwych!!! Uczciwe ceny, beak stref. Genialne.
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry