FREE NOW

Taxi

Gdańsk, Żabi Kruk 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A - ocena Yragedia. Kierowcy nie odpisuja, nie znaja jezyka (ani po polsku, ani po...
~A
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Radek - ocena Stoję już 37min na lotnisku w Gdańsku. Zrzucony przez 3 kierowców z czego 2...
~Radek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 16 września 2023

Arab - opinia Bardzo dobre przejazdy. Przejazdy comfort i Taxi bez zastrzeżeń
~Arab
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Aga - opinia Cóż na Free Now sami Ukraińcy prawie . Są tacy co ledwo mówią po polsku co...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

Anna - opinia Nie polecam!! W aplikacji kwota przejazdu miała być 42zł a ściągnięto mi z...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 listopada 2022

Miłośnicy trójmiasta - opinia 19 sierpnia wsiadamy koło 23 z żoną do samochodu z logo free now skoda abia...
~Miłośnicy trójmiasta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 sierpnia 2022

inka - opinia Zamowial taxi z free now z mojej aplikacji dla moich gości.Oczywiscie...
~inka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lipca 2022

Mar - opinia Przestrzegam uczulam. Zamowilam kurs poprzez aplikacje. Bylam na miejscu...
~Mar
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 kwietnia 2022

Anna Frankiewicz - opinia wątek zamknięty Kierowca uprzejmy, auto czyste wiec Ok ale kierowca poinformował w trakcie...
~Anna Frankiewicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 marca 2022

Ela - opinia wątek zamknięty Wszystko pięknie, kierowcy mi, samochody czyste tylko czemu pomimo zamawiania...
~Ela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lutego 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Free now w Gdańsku nie działa. Czas oczekiwania przed dokonaniem zamówienia o...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 listopada 2021

DGTA - opinia wątek zamknięty Śmieszą mnie trochę te ich vouchery... 30% taniej ale maksymalnie 10 zł......
~DGTA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

P.z - opinia wątek zamknięty Dobrze juz było. Teraz jakis dramat ...długie wyszukiwania kierowcy ceny...
~P.z
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

Dario - opinia wątek zamknięty To są jakieś jaja a nie taxi. Czekam na taxi ponad 10 minut, w chwili gdy...
~Dario
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 maja 2021

Sławek - opinia wątek zamknięty Ekstraklasa wśród taksówek w Gdańsku !
~Sławek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lutego 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Kompletny brak kontaktu z kierowcą zresztą nie pierwszy raz. Do centrali Free...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

kazimierz - opinia wątek zamknięty bledy w naliczaniu za kurs. Duza roznica wcenie. brak mozliwosci reklamacji.
~kazimierz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 grudnia 2020

Karola - opinia wątek zamknięty Wcześniej nie jeździło się źle, ale ostatnio spadła jakość kierowców--...
~Karola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 listopada 2020

Endrju - opinia wątek zamknięty Niby oferują tanie przejazdy ,a stosują przełączniki x1,3 , x1,5 a w...
~Endrju
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2020

Mick - opinia wątek zamknięty Wszystko ok, ale niestety potwornie podrożeli - dostałem bony z 40% zniżką, a...
~Mick
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry