FREE NOW

Taxi

Gdańsk, Żabi Kruk 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Uwielbiam mytaxi wątek zamknięty Wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Taksówka podjechała w ciągu 3 minut,...
~Zaczarowana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 stycznia 2018

Fajne auta i spoko kierowcy wątek zamknięty Nie wyobrazam sobie zamawiac taksowki przez telefon, tlumaczyc pani, ktora...
~Iza S
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Super! wątek zamknięty Moim zdaniem najlepsza korporacja w Trójmieście. Najbardziej na plus mega...
~Daniel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Rewelacja !!! wątek zamknięty Najlepsza korporacja z jaką jeździłam ! Auta czyściutkie, zadbane , ceny ok ,...
~imprezowiczka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

moja ulubiona apka wątek zamknięty szybki dojazd, bardzo kulturalni kierowcy, rozsądne ceny
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

18km za 76zł, czyli 4.24 zł/km wątek zamknięty Taksówka była dosłownie w ciągu minuty (fart?) z bardzo uprzejmym i pomocnym...
~jakson
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Nigdy wiecej!!! wątek zamknięty Dzis jechalam z mytaxi ostatni raz, poniewaz: 1. Stawka miala byc 2 zl./km....
~L.
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Najlepsza w Trójmieście wątek zamknięty mytaxi nie ma sobie równych w Trójmieście - jeśli chodzi o czas dojazdu,...
~Anna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Czysto, kulturalnie wątek zamknięty Miły kierowca. Czyste i zadbane auto. Promocje. Kontrola na mapce. Wygoda w...
~Maciej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Wygoda zamawiania i super jakość aut! wątek zamknięty Koniec z dzwonieniem po taksówkę i rozwalonych zadymionych samochodów!
~Mar
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Rewelacja wątek zamknięty Tanio, szybko, wygodnie. Najlepsza firma w Polsce!
~Paweł
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lipca 2017

beznadzieja!! wątek zamknięty Aplikacja na windowsa nie działa!! Komentarz kierowcy "proszę se telefon...
~Marta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Mężczyzna wątek zamknięty Jak są promocje to warto korzystać, jak nie na to nie koniecznie.... spotyka...
~Jerry
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

tragedia wątek zamknięty wolno , drogo niedoswiadczoni kierowcy ktory pyta mnie gdzie ma jechasc bo mu...
~rafal
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Nigdy więcej wątek zamknięty Nie podoba mi się zachowanie taksiarzy do klienta. Więcej z usług nie...
~kobieta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

super wątek zamknięty Szybko, kulturalnie, niedrogo. Wszystko się tu zgadza :) Polecam
~RBK
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry