Wczoraj pierwszy raz skorzystałam z usług fryzjerskich Pani Moniki Aszyk. Dlugo szukałam w internecie "domowej fryzjerki ", stylistki fryzur i znalazłam ofertę Pani Moniki, która bardzo mnie zaciekawiła. Przeczytałam także bardzo dobre, wręcz celujące opinie, oceny na temat pracy Pani Moniki oraz doskonałą ocenę Jej Osoby, jako człowieka serdecznego, szczerego, otwartego, uczciwego... długo by tu wymieniać wszystkie zalety Pani Moniki - wszystko to prawda. Sama tego wczoraj doświadczyłam. Po raz pierwszy od wielu, wielu długich lat jestem bardzo zadowolona ze swojej zupełnie nowej fryzury oraz świetnie dobranego koloru włosów. Nastąpila u mnie radykalna zmiana, przemiana nie tylko fryzury, ale przy okazji mojego samopoczucia, bo nareszcie jestem niezmiernie zadowolona ze swojego nowego, odmienionego wyglądu !!!! Pani Monika jest punktualna, szybka, rzeczowa, pracowita a przy tym szalenie miła, rozmowna, potrafi nie tylko doradzić w sprawach zawodowych, ale także sympatycznie gawędzi się z Panią Moniką, po prostu, o życiu, osprawach codziennych, troskach, ale i radościach. Jestem bardzo zadowolona z wczorajszej wizyty u mnie w domu. Polecam wszystkim p.Monikę ! To już MÓJ FRYZJER !