Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Złote ręce wątek zamknięty W galerii metropolia zaczyna się coraz więcej dziać, a co za tym idzie ja sam...
~Igor
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

Pranie tapicerek wątek zamknięty Oddałam samochód do czyszczenia tapicerki, którą już dawno skazałam na...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 grudnia 2018

Samochód jak nowy wątek zamknięty Tak czysty samochód miałam chyba w dniu zakupi! Pachnie w nim tak, ze nie...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! Samochód wewnątrz lśni. Beżowe skóry odzyskały...
~Lidia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

Uratowana wątek zamknięty Uratowaliście mi auto po wakacyjnych wojażach. Fajnie, szybko i porządnie.
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Cena i jakość na plus! wątek zamknięty Pierwszy raz oddałem auto do myjni Fabryka Pary. Jestem bardzo zadowolony z...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Skóra wątek zamknięty Skóra w moim Jaguarze była stara i wymagała szczególnej opieki. Pracownicy...
~Kryst
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Widać różnicę wątek zamknięty W sumie to pierwszy raz postanowiłam wyprać tapicerkę, ale oczywiście...
~Wera
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Tragedia wątek zamknięty Tak jak w tytule. Fabryke Pary znalazłem na facebooku. Stronka mnie...
~Piotr
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 maja 2018

Świetnie wątek zamknięty No jestem zaskoczony. Moje auto wygląda teraz świetnie. Zdecydowałem się na...
~Kalin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Zero profesjonalizmu wątek zamknięty Na początku wydawało się że zostawiam swoje oczko w głowie u osób...
~Roman
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Dobra robota wątek zamknięty Usłyszałem o Fabryce Pary od kolegi. Profesjonalna obsługa, dobre ceny i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Wygoda wątek zamknięty Niewątpliwym plusem Fabryki Pary jest chyba lokalizacja. Niedaleko bałyckiej...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2018

Kolejny raz świetnie wątek zamknięty Kolejny raz korzystałem z usług Fabryki mój Ford dalej wygląda jak nowy....
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Rzetelność ! wątek zamknięty Polecam wszystkim osobą, które dbają o swoje samochody i zależy im na...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

super sprawa! wątek zamknięty Nie ma co dużo mówić. Fachowa robota, polecam goraco.
~Filip
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

POLECAM!!! wątek zamknięty Poziom usług jest po prostu oszałamiający. Miałam auto w strasznym stanie...
~nowa klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Odnowa lakieru wątek zamknięty Jeśli masz auto za 10 tys zł, stare, zniszczone, to pewnie będziesz...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Rewelacja! wątek zamknięty Jestem przemile zaskoczona poziomem uslugi. Auto zostało wyczyszczone na tip...
~Wdzięczna Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

Nie ma się do czego przyczepić wątek zamknięty Usługa prania tapicerki i czyszczenia całości wnętrza auta wykonana...
~MK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry