Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Viola - opinia Bardzo profesjonalna obsługa i doskonałe wykonanie. Drobne zadrapania i rysy...
~Viola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 czerwca 2022

WLodek - opinia wątek zamknięty Naprawdę super. Fachowo, terminowo, sprawnie.
~WLodek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Aga - opinia wątek zamknięty Najlepsza myjnia w Trójmieście. Sumienność, profesjonalizm i wzorowa obsługa...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Świetna jakość w świetnej cenie, pełen profesjonalizm i zaangażowanie....
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Pranie Rewelacja!! wątek zamknięty Muszę przyznać że jestem naprawdę zaskoczony podejściem właścicieli którzy są...
~Stały klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Super Podejście i profesjonalizm !! wątek zamknięty Bardzo dobra i profesjonalna myjnia . Panowie naprawdę znają się na robocie....
~Zadowolony Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Sprawnie i solidnie wątek zamknięty Fabryka pary to naprawde solidna firma, pakiet podstawowy w przypadku mojego...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

super usługa! wątek zamknięty Otrzymałam nieskazitelnie czysty samochód, a nie wybrałam nie wiadomo jakiego...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lutego 2019

Pranie tapicerek wątek zamknięty Oddałam samochód do czyszczenia tapicerki, którą już dawno skazałam na...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 grudnia 2018

Pozytywne wrażenie wątek zamknięty Bardzo pozytywnie dla mnie. Sprawnie, dokładnie i przystępna cena.
~Łucja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Czyste auto w godzinkę wątek zamknięty Ekspresowe tempo Panów z myjni mnie zaskoczyło. PRosiłam że zależy mi na...
~Michalina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Myjnia godna polecenia wątek zamknięty Co mogę powiedzieć - myjnia godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona. Mycie...
~Basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Solidn myjnia wątek zamknięty Dlugo po odebraniu samochodu zastanawilam się czy to moj? Idealnie...
~ASX
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Dobry punkt w metropoli wątek zamknięty czesto jak jade na zakupy do metropoli to tam zajezdzam., bardzo mila...
~Elvira
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Porządnie wątek zamknięty Zwykle wole sam zajmować się swoim autem, ale sytuacja mnie zmusiła i...
~Igor
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Pranie po kocie wątek zamknięty Wieźliśmy kota do weterynarza, bardzo się stresuje i boi się kontenerków,...
~P.Paula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Ekologicznie wątek zamknięty Bardzo lubię tą myjnię ze względu na to, że chwalą się ekologicznymi środkami...
~Kaczmarska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Super wątek zamknięty Moje autko znów błyszczy! A jako, że pokryłam je pomarańczowym...
~Marlena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Fajna sprawa wątek zamknięty Moja tapicerka jest biała!!! Naprawdę, biała! A była szara. I to tak...
~Kalin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Jakość do ceny 10/10 wątek zamknięty Jestem mega zadowolona z prania tapicerki. Bardzo dokładnie ją wyprali,...
~Marlena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry