Opinię poniższą zamieszczam praktycznie rok od wykonania usługi, czyli położenia parkietu dębowego. Po roku czasu parkiet nadal jest w stanie idealnym, klepki idealnie przylegają do siebie. W kuchni perfekcyjne połączenie parkietu z płytkami przez użycie korka. Osoba układająca parkiet to naprawdę godny polecenia fachowiec: terminowość, odpowie na wszystkie pytania, konkretną pracę wykona szybko, a przede wszystkim EFEKT. Parkiet ułożony idealnie, mogę szczerze powiedzieć, że wiele osób odwiedzających mnie w nowym bądź, co bądź mieszkaniu zwraca uwagę, że parkiet jet wykonany idealnie (zakładam więc, że widziali gorszej jakości wykonania, ja osobiście również). Osobiście uważam współpracę za bardzo udaną i nie wyobrażam sobie, abym miał nie skorzystać z usług Parkiet-Line jeśli miałbym w przyszłości raz jeszcze decydować się na parkiet. Na koniec. Tak, sam bardzo ostrożnie podchodzę do ocen typu same 6tki, ale naprawdę nie sposób inaczej ocenić jakości wykonania i całości współpracy. Jednym słowem: BARDZO POLECAM !