Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam parkiet-line! wątek zamknięty W Maju korzystałem z usług tej firmy i wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni...
~Antoni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Mieliśmy do wycyklinowania nasze mieszkanie, ok. 50m2 parkietu dębowego....
~Agnieszka S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Solidność na 100% wątek zamknięty Firma bardzo rzetelna, solidna i słowna. Wybraliśmy produkt, który nam sie...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Fachowiec z najwyższej półki wątek zamknięty Opinię poniższą zamieszczam praktycznie rok od wykonania usługi, czyli...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2012

Pozytywna opinia wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona z pomocy wyboru materiału z terminów i wykonania...
~Dorota L.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Firma wykonała u mnie parkiet drewniany z klepki dębowej. Z całą...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

parkiet dębowy i listwy wątek zamknięty Polecam firmę. Zapewniono nam fachową, kompleksową obsługę. Prace wykonano...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

Solidna firma-polecam wątek zamknięty Duży wybór asortymentu, super kontakt i przekaz informacji, bardzo...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 maja 2011

Polecam wątek zamknięty Z firmą miałem do czynienia już drugi raz. Po pierwszym zakupie i wykonanej...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 stycznia 2011

Solidna firma wątek zamknięty Bardzo duży wybór podłóg. Miła i fachowa obsługa i do tego przystępna cena....
~Barbara D.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 listopada 2010

Gorąco Polecam wątek zamknięty Jestem zadowolony z usługi firmy Parkiet-Line. Profesjonalna obsługa, duży...
~Piotr K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 października 2010

Polecam! wątek zamknięty Polecam firmę Parkiet - Line wszystkim tym, którzy pragną mieć piękną,...
~Magdalena R.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 marca 2010

Parkiet Krajowy Egzotyczny wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, Szybka tranzakcja i profesjonalne wykonanie usługi. Polecam
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

13

wątków

do góry