Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MEDIC - ocena Super Firma - wysoki poziom usług i wysoka kultura , Serdecznie polecam...
~MEDIC
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2023

Smycze z dnia na dzien - polecam wątek zamknięty Firmie udało sie z dnia na dzien wykonać smycze na konferencje. W pełni...
~konferencja2015
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Banery i smycze wątek zamknięty Realizacja wg ustlaonego terminu, jakosc poprawna, darmowy projekt. nie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Nejlepsze bannery ,smycze,nadruki na koszulki wątek zamknięty Polecam !!!! Najlepsza firma w okolicy ,bardzo dobre ceny wszyskto wykonane...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 maja 2012

żenada wątek zamknięty Odradzam korzystanie z usług tej firmy. Pomimo bogatej oferty i przystępnych...
~Agata
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2012

zdecydowanie NIE POLECAM wątek zamknięty Z całą świadomością nie polecam korzystania z usług tej firmy. Pierwsze...
~Kasia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2012

Kolejny oszukany klient wątek zamknięty W żadnym wypadku nie polecam - firma zainkasowała pieniądze, wyprodukowała...
~Kolejny oszukany klient
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2012

ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ TEGO PSEUDOFACHOWCA wątek zamknięty Witam! Zamówiłem kubki i smycze u tego Pana:( Niestety przez własną naiwność...
~Sławek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 października 2012

zadowolona wątek zamknięty Jestem zadowolona z jakości i ceny drukowanych banerów. Solidnie, dokładnie i...
~Dominika Mathea
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2012

Zadowolony klient wątek zamknięty Polecam. Firma solidna, bardzo popularna , często korzystam z ich usług ....
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 maja 2012

baner w 2 godziny wątek zamknięty Witam, Świetny kontakt, projekt i baner wydrukowany 2 godziny. Dają rade!
~sport ts outlet
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 maja 2012

BAnery wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, byłam zaskoczona gdy następnego dnia...
~Aneta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry