Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwia - ocena Profesjonalne pośrednictwo w wynajęciu nieruchomości, Pan Roman to...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 marca 2024

brygid - opinia wątek zamknięty Obsługa niesamowita ,wysoka kultura,tranzakcja ekspresowa w ciagu...
~brygid
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2021

Andrzej R. - opinia wątek zamknięty Super biuro nieruchomości. Po kiepskich doświadczeniach z dużą agencją...
~Andrzej R.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 czerwca 2020

Ela - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam biuro Fahrenheit. Współpraca z Panem Romanem na najwyższym...
~Ela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Polecam! Pan Roman bardzo kompetentny pośrednik, ogromna wiedza i...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam agencję Fahrenheit a w szczególności pana Romana, który...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam biuro Fahrenheit Nieruchomości. Początkowo współpracowałem z...
~B & J
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

Polecam, fajny klimat:P wątek zamknięty Pracowałem z p. Wojtkiem, który jak w amerykańskim filmie(cały czas gadają o...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

wynajem mieszkania wątek zamknięty Ostatnio miałam okazję wynająć mieszkanie z tym biurem. Kontakt z panem...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Komplekosowo i bez problemów wątek zamknięty Formalności z mieszkaniem i kredytem szybko i bezproblemowo załatwione
~x5
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

mieszkanie wątek zamknięty za posrednictwem tego biura kupilem mieszkanie, jednak wazniejszym elementem...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

Szybka sprzedaż!! wątek zamknięty Małe lokalne biuro, ale sprzedali mi dokładnie w 10 dni mieszkanie....
~Krysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Gorąco Polecam !!! wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem tego biura. Jestem młodym mężem i niedawno...
~Krystian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

OCENA BIURA NA SZÓSTKĘ !!! wątek zamknięty Kompleksowe i bardzo profesjonalne podejście do Klienta, szybko i sprawnie...
~Danuta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry