Widok

Fajna ta kwarantanna - taka nie za restrykcyjna

Właśnie mi ptaszki doniosły, że jeden z mieszkańców Banina ma koronawirusa (a przynajmniej wynik pozytywny testu). W związku z tym on i jego żona są na kwarantannie. Ale dzieci chodzą jakby nigdy nic do szkoły.

W związku z tym, zbieram zakłady, kiedy z powodu masowych zachorowań nastąpią poniższe wydarzenia:
- Zamknięcie szkoły
- Kwalifikacja powiatu kartuskiego jako czerwonej strefy
- Osiągnięcie 100 osób zarażonych w samym Baninie

Swoje typy proszę obstawiać w odpowiedziach.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Powinieneś od razu poinformować ludzi kto jest chory jeśli informacje są prawdziwe.
Tu nie chodzi o zamykanie szkół itd. chodzi o to żeby zaraziło się jak najmniej osób.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
d**il i tyle jesteś, że takie bzdury wypisujesz... boisz się tego ? Serio?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Patrz, że sąsiedzi potencjalnie zarażonych nagle zaczęli ich traktować jak trędowatych. Do tego stopnia, że odwracają głowy, nawet dzień dobry nie machną.
Jak się koronki nie boisz, to zgłoś się do pomocy w placówkach objętych kwarantanną. Przecież to ściema no nie?

A co mam zgłaszać? Tej kwarantanny koleś nie dostał od św Mikołaja tylko od Sanepidu. I to Sanepid uznał, że dzieci do szkoły chodzić mogą.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak mają machnąć na przywitanie jak podobno są zamknięci?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po co te teksty kto jest chory a kto nie. Epidemia minie ale agresja w ludziach zostanie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sianie fermentu. Sąsiad już dawno temu miał pozytywny wynik i był na kwarantannie. Przeżył jak wszyscy w średnim wieku nieobarczeni chorobami współistniejącymi. Jest jakaś statystyka ilu lekarzy (w średnim wieku, nieobarczonych innymi chorobami) z pierwszej linii frontu zmarło na covid?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1777589405722569&id=538373706310818

Mam nadzieję że link działa, w skrócie nie za dużo tych umarłych- ok 250 chyba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A przepraszam nie doczytałem pytania, 250 to liczba osób które umarły na wirusa nie mając chorób współistniejących. Średnia wieku taka że chciałbym tyle dociągnąć ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

poformuj policje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry