Widok

Fajne miejsce pod namiot - wyjazd z dziecmi

Witam, jak w temacie - poszukuje fajnego, sprawdzonego miejsca do wyjazdu pod namiot z dziecmi. Moze byc na terenie jakiegos osrodka, tak, zeby byly jeszcze jakies atrakcje. Moze tez byc dzikie miejsce. Wie, byl ktos, cos?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Szczerze polecam 2 miejsca:
1) Tamowa w chmielnie. Ciche pole namiotowe, blisko inne ośrodki. Głównie rodziny z dziećmi i strasi Niemcy. Bardzo polecam głównie ze względu na ciszę, bezpieczeństwo
2) Leśne w dębkach. Dla dzieci jest plac zabaw i sala telewizyjna. Bardzo dużo młodych osób.

Pozdrawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak sie przygotować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zawsze dzwonię wcześniej zarezerwować miejsce, bo akurat na takie campingi trafiam. Jezdze samochodem i lubie miec wygodnie, więc mam karimate, koc i dopiero na to kładę mate samopompujaca . Ale na poczatek wystarczy nawet najtanszy materac dmuchany. Karimata fajnie izoluje od ziemi i wtedy powietrze w materacu/macie się nie wychładza. Ciepłe skarpety to dla mnie mus, bo zawsze mi zimno w stopy. Ogólnie, to najlepiej pójść do decathlonu i tam kupisz wszystko na początek. Ewentualnie w sklepach internetowych https://trekking.com.pl/pol_m_Damskie_Obuwie_Buty-trekkingowe_Buty-trekkingowe-na-lato-1288.html Tutaj znajdziesz spory wybór wygodnuch butów na trekking. Jeśli chcesz gotować, albo chociaz zrobić sobie rano kawę, to przyda się kuchenka na kartusze i garnek z kubkami (znowu decathlon), oraz mała deska do krojenia i nóż. Coś do zmywania naczyń również. Worki na śmieci i linka do wieszania prania na wypadek kąpieli w jeziorze/morzu albo gdyby coś Ci zmokło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Wyprawa w Tatry (5 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...

Wrocław czy Kraków? Urlop. (10 odpowiedzi)

Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście mieli wybierać...

hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73 odpowiedzi)

polećcie proszę dobry sprawdozny hotel

do góry