Widok

Fajne wiązanki Gdynia Dąbrowa i okolice

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś mógłby polecić mi jakąś sobrą kwiaciarnię gdzie robią niebanalne wiązanki???

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge polecic wspaniala florystke na Witominie! Babka jest rewelacyjna! Ma na prawde dusze do kwiatow i robi wspaniale rzeczy. Moze wyprodukowac wszystko co sobie wymyslisz a poza tym sama ma genialne pomysly. Wystarczy zobaczyc jej kwiaciarnie, zeby sie przekonac:) Jak bedziesz zainteresowana, podam namiar.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rina, ja swoją wiązankę i całą resztę kwiatów zamawiam w kwiaciarni "Na Dąbrowie". Bardzo miła i konkretna dziewczyna, ceny zupełnie przyzwoite.
A w zeszłym roku moja znajoma zamawiała swoją wiązankę w kwiaciarni niedaleko przychodni, taka na rogu. Też była bardzo zadowolona, a miała bardzo "wymyślną" wiązankę (kasztan, calle, storczyk i hortensje).
Więc może przejdź się do obu i po prostu porównaj ceny - bo z obu kwiaciarni będziesz zadowolona :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIĘKI pUMKA

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
habibi29
moglabys podac namiar na tą kwiaciarnię?
dzieki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamówiłam "na Dabrowie" u pani Beaty.
Fachowa pomoc, ceny atrakcyjne, no i dobry gust i estetyka pani kwiaciarki.

POLECAM !

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta babka potrafi tylko gadac od pracy jestem ja w tej kwiaciarni pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Malutka kwiaciarnia na Fikakowie w Gdyni.Kobietka ma smykałkę i fajne,niebanalne pomysły:-)osobiście się przekonałam;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam ta na rogu obok przychodni,babki robia na prawde rewelacyjne bukiety i ceny sa normalne.Ja dalam tylko zdjecie,dogadalam sie co do typu kwiatow i bylo.Bukiet przetrwal nawet do poniedzialku do sesji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak najbardziej popieram- też miałam przepiękny bukiet z kwiaciarni na Dąbrowie ;) wyszedł nawet lepiej niż na zdjęciu :)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry