Widok

Fajny klimat, beznadziejna obsługa

Świetna zabawa , super klimat,wystrój , muzyka .... do czasu kiedy pan ochroniarz nie wyrzuca gości którzy jeszcze (godzine przed zamknięciem) spożywają trunki , jest opryskliwy , wredny i bardzo niesympatyczny, pierwszy raz spotkałam się z tak mało kulturalną osobą, pomimo bardzo dobrej zabawy zdanie o tym miejsc diametralnie sie zmieniło. ,, od 20 minut zbierasz się do wyjścia!!!" serio? Bałam się, że zaraz w twarz oberwę.
Za każdym razem kiedy kupowałam piwo pan barman nie miał jak wydać, ale jak za 3 piwem mówi, że będzie dłużny 2zł to się zdenerwowałam.Jak dla mnie jest to całkowity brak szacunku dla konsumenta.
Moja ocena
obsługa: 2
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Lokal jest otwarty do tej godziny do której mówi obsługa, jak jest koniec to jest koniec, pisz skargę do kierownika, gorzkie żale na forum nic nie zmienią.
Odwieczny problem z drobnymi to nie wina barmana tylko kierownika czy managera, jak zwał tak zwał - znaczny sie osoby która opowiada za funkcjonowanie baru. To spowalnia pracę.
Ty jako klient musisz mieć odliczone, jak pan mówi że będzie winien i prosi o chwilę to możesz tylko poczekać na resztę albo poprosić zwrot pieniędzy oraz anulowanie sprzedaży.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
do góry