Mewa Towarzyska

Kluby, dyskoteki Puby

Sopot, gen. Kazimierza Pułaskiego 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
śmiech na sali wątek zamknięty Beznadziejnie nudne miejsce bez krzty polotu. Fatalna obsługa - przygotuj się...
~chilly
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

Nieoficjalny rezydent Mewy Towarzyskiej… wątek zamknięty Jeśli masz dość typowych klubów sopockich i Sebixów, którzy przyjechali...
~JL
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Co tu dużo mówić dno na całej linii. Polecam unikać. wątek zamknięty Jest mnóstwo lepszych tego typu miejsc.
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Obsługa - szok! :( wątek zamknięty Klimat fajny, sympatyczni ludzie przychodzą, dobra muzyka, oryginalne i...
~bet
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

Klima wątek zamknięty Dość drogie wejściówki, biorąc pod uwagę, że trochę kasy zostawia się w...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Mewa wątek zamknięty Mewa to dość sympatyczne miejsce. Dobra muzyka przy której zawsze da sie...
~Qurek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Boro do domu wątek zamknięty Dj Boro gra co najmniej od 2 lat(od tego czasu tam chodzę) te same...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

miło zaskoczony :) wątek zamknięty Zostałem miło zaskoczony przyjechałem do Sopotu na weekend i zastanawiałem...
~Wczasowicz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2015

czwórka wątek zamknięty Impreza, bardzo źle zorganizowana. Na plaży animatorzy zachęcają do przyjścia...
~Dzasta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lipca 2015

Mewa towarzyska wątek zamknięty Klub z naprawdę fajną muzyką do tańczenia. Gdyby nie beznadziejna obsługa, a...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2015

urodziny wątek zamknięty Witam, na wstępie odradzam każdej osobie odwiedzanie tego pożal się boże...
~gość
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

Mewa- ulubione miejsce w Sopocie wątek zamknięty Chodzę regularnie do mewy już od ponad roku więc najwyższa pora wystawić...
~mewalovki
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Fajny klimat, beznadziejna obsługa wątek zamknięty Świetna zabawa , super klimat,wystrój , muzyka .... do czasu kiedy pan...
~Agata
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

obsługa, karta drinków, należności, hm? wątek zamknięty Odwiedziłam Mewę 20.11 wieczorem, podczas którego miały być JAZZOWE covery...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

najgorsze miejsce w Sopocie, niepolecam wątek zamknięty W zeszłym tygodniu poszłam z koleżankami na imprezę do mewy, wiele osób...
~nigdywięcejdomewy
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

Alex - opinia wątek zamknięty Mega mieszane uczucia, muzyka w klubie fajna, każdy może coś wybrać dla...
~Alex
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

Beznadzieja wątek zamknięty Po pierwsze do klubu wpuszczają za duzo osób i wchodzi praktycznie każdy !!...
~Karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

Miejsce definitywnie dla każdego wątek zamknięty Pojawiłem się już chyba 3 sobotę z rzędu w Mewie, i jestem naprawdę...
~Franek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

NAJGORSZY KLUB W TRÓJMIEŚCIE wątek zamknięty Mewa towarzyska reprezentuje najniższy poziom z możliwych. Obsługa jest...
~klubowicz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

Średnio na jeża. wątek zamknięty Muzyka świetna. Wiele miejsc odwiedziłam i muszę przyznać, że każdy znajdzie...
~Lolka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry