Falcon

Sprzątanie i czyszczenie Mycie okien

Gdańsk, al. Jana Pawła II 3D

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Smajka - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam firmę. Jestem bardzo zadowolona. Usługa wykonana...
~Smajka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Artur - opinia wątek zamknięty Dlugo poszukiwalismy serwisu sprzatajego odpowiadajcego potrezbom naszej...
~Artur
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Szybki termin, sprawna i rzetelna obsługa, miła rozmowa. Cena jak to cena za...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2019

Bardzo profesjonalna firma. wątek zamknięty Szukałem firmy na "zaraz" w związku z przygotowaniem lokalu gastronomicznego...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

doskonałe sprzątanie poremontowe laboratorium biotechnologicznego wątek zamknięty Firma Falkon podjęła się specjalistycznego wysprzątania poremontowego...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2017

Szybko solidnie, miła obsługa, krótkie terminy realizacji wątek zamknięty Udało mi się z dnia na dzień praktycznie zlecić sprzątanie prywatnego...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Firma godna zaufania! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecamy firmę Falcon w zakresie sprzatania...
~Bakery
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Firma sprzątająca na najwyższym poziomie. wątek zamknięty Usługa - sprzątanie i dozór w budynku biurowym na Starówce - bez zarzutu....
~Magda M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo solidna i terminowa firma. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam firme Falcon wykonanie zlecenia (sprzątanie poremontowe)...
~Błażej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Współpraca z firmą Falcon wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma i serwis. Dobry kontakt z włascicielem, który jest...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry