Faloviec

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paola - ocena Pycha. Na tablicy zawsze się znajdzie coś nowego. Po daniu głównym nie było...
~Paola
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 3 listopada 2023

Bk - opinia wątek zamknięty Falowiec chyba się skończył jakiś rok temu...szkoda.
~Bk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

Pepeha - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsluga, bardzo dobre dania.
~Pepeha
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Miła obsługa, przestronny lokal, przyjazne godziny otwarcia, przystępne ceny,...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Mieszkam w falowcu, wiec czasami odwiedzam Faloviec. Jest smacznie i zdrowo...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Byliśmy z całą rodziną, zamówiliśmy, spałaszowaliśmy. Doskonałe! Żałuję, że...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

nie polecam wątek zamknięty Jestem, a raczej byłam stałą klientką. Od jakiegoś czasu mega niefajne jest...
~klientka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Najlepsze miejsce na wypad ze znajomymi :) wątek zamknięty Ukochane miso, najlepsze desery, dania główne jak u mamy. Uwielbiaaam! :D
~Werka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

PJ - opinia wątek zamknięty Często przychodzimy do Avocado i bardzo lubimy tu jeść. Problem od jakiegoś...
~PJ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

czas oczekiwania na potrawy 60 min wątek zamknięty Fajne miejsce do zjedzenia czegos zdrowego ale niestety kuchnia i obsluga...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

ok wątek zamknięty Byłam dzisiaj w Avocado pierwszy raz, jedzonko bardzo dobre, jadłam kotleciki...
~cala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry