Widok
Chciałbym z tego miejsca przeprosić wszystkich posiadaczy domów jednorodzinnych w Baninie.
Miałem do wyboru mieszkanie w bloku za 350 tys w prawdziwym blokowisku typu Morena albo m.in Wiczlino - Ogród w Gdyni , gdzie na osiedlu jest sklep Żabka a dookoła rozciągają się pola uprawne.
Przepraszam, że zamiast tego ośmieliłem się kupić mieszkanie w Baninie za 270 tys a za różnicę ceny urządzę sobie 2/3 tego mieszkania, poza tym będę miał troszkę więcej ciszy niż na wspomnianych wcześniej dzielnicach.
Zdaje sobie sprawę, że gdy zobaczyłem w internecie ofertę 7 Nieba, zamiast zainteresować się ofertą, powinienem do nich pojechać i wymusić na nich zaniechanie dalszej budowy a nawet żądać rozbiórki stojących już szeregów. Moje zachowanie jest nie do zaakceptowania, bo przecież dobro ludzi z domów jednorodzinnych jest priorytetowe. Ludzie którzy "lepiej ogarniają temat," jak kolega Paweł, powinni żyć w nieskażonej oazie, w której nie ma miejsca na ludzi drugiej kategorii mieszkającej w "falowcach", "kurnikach" etc.
Dlatego też apeluję do wszystkich mieszkańców szeregowców : Wstydżcie się, że się ośmieliliście zasiedlić te dziewicze tereny godne tylko domów jednorodzinnych. Pomyśleliście o dzieciństwie tych dzieci z willi? Jak one mają żyć w symbiozie z dziećmi z kołchozów? Przecież to nie przystoi. W szeregach mieszka patologia bo przecież dostali te mieszkania z opieki społecznej i dostają zasiłek który w całości przepijają...
Tak na poważnie, życzę wszystkim mniej jadu i więcej umiejętności życia razem bez wywyższania się i oddzielania od innych wysokim płotem.
Pozdrawiam wszystkich, zarówno tych z willi z basenami jak i tych z szeregowców, oraz tych bez swojego prywatnego dachu nad głową.
Miałem do wyboru mieszkanie w bloku za 350 tys w prawdziwym blokowisku typu Morena albo m.in Wiczlino - Ogród w Gdyni , gdzie na osiedlu jest sklep Żabka a dookoła rozciągają się pola uprawne.
Przepraszam, że zamiast tego ośmieliłem się kupić mieszkanie w Baninie za 270 tys a za różnicę ceny urządzę sobie 2/3 tego mieszkania, poza tym będę miał troszkę więcej ciszy niż na wspomnianych wcześniej dzielnicach.
Zdaje sobie sprawę, że gdy zobaczyłem w internecie ofertę 7 Nieba, zamiast zainteresować się ofertą, powinienem do nich pojechać i wymusić na nich zaniechanie dalszej budowy a nawet żądać rozbiórki stojących już szeregów. Moje zachowanie jest nie do zaakceptowania, bo przecież dobro ludzi z domów jednorodzinnych jest priorytetowe. Ludzie którzy "lepiej ogarniają temat," jak kolega Paweł, powinni żyć w nieskażonej oazie, w której nie ma miejsca na ludzi drugiej kategorii mieszkającej w "falowcach", "kurnikach" etc.
Dlatego też apeluję do wszystkich mieszkańców szeregowców : Wstydżcie się, że się ośmieliliście zasiedlić te dziewicze tereny godne tylko domów jednorodzinnych. Pomyśleliście o dzieciństwie tych dzieci z willi? Jak one mają żyć w symbiozie z dziećmi z kołchozów? Przecież to nie przystoi. W szeregach mieszka patologia bo przecież dostali te mieszkania z opieki społecznej i dostają zasiłek który w całości przepijają...
Tak na poważnie, życzę wszystkim mniej jadu i więcej umiejętności życia razem bez wywyższania się i oddzielania od innych wysokim płotem.
Pozdrawiam wszystkich, zarówno tych z willi z basenami jak i tych z szeregowców, oraz tych bez swojego prywatnego dachu nad głową.
Myślę że największę do gminy że nie ma żadnego sesownego planu zagospodarowania.Powinni wydzielić działki na osiedla żeby były obok siebie a nie stawiać je między domami jednorodzinnymi. Mam wrazenie że w Baninie buduję sie juz prawie same osiedla....A najbardziej lubie zwrot "Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej" to taki oksymoron. W sumie falowiec to tez dom jednorodzinny w zabudowie szeregowo pionowej :)
Kolezko Puchacz, kupiles mieszkanie w Baninie bo tylko na taka bude cie stac. Dlaczego nie mowisz tego wprost? Rzucasz sie do ludzi z domami a nie masz logicznych argumentow.
Mieszkancy, ktorzy jednak lepiej ogarniaja temat i wybudowali sobie dom jednorodzinny to chca mieszkac na osiedlu domow a nie mieszkan czy "szeregowcow", bo to kolo placu zabaw ciezko szeregiem nazwac.
Mieszkancy, ktorzy jednak lepiej ogarniaja temat i wybudowali sobie dom jednorodzinny to chca mieszkac na osiedlu domow a nie mieszkan czy "szeregowcow", bo to kolo placu zabaw ciezko szeregiem nazwac.
Beti,
"Niepojęte" dla tych co sie przeprowadzili do Banina z wizją sielanki w swoim domku jednorodzinnym, a teraz szeregowce stawiają i każdy pretekst do zaczepki jest dla nich dobry. Są sfrustrowani, że się robi blokowisko i probuja sie wyładowac na mieszkańcach szeregów, Jakby conajmniej przyjeżdzali do Banina i "na dziko" stawiali sami sobie szeregi.
Deweloper buduje - ludzie kupują i nic nikomu do tego czy ktoś bedzie mial 3 pokoje czy 4 czy 148.
"Niepojęte" dla tych co sie przeprowadzili do Banina z wizją sielanki w swoim domku jednorodzinnym, a teraz szeregowce stawiają i każdy pretekst do zaczepki jest dla nich dobry. Są sfrustrowani, że się robi blokowisko i probuja sie wyładowac na mieszkańcach szeregów, Jakby conajmniej przyjeżdzali do Banina i "na dziko" stawiali sami sobie szeregi.
Deweloper buduje - ludzie kupują i nic nikomu do tego czy ktoś bedzie mial 3 pokoje czy 4 czy 148.
Nie mieszkam w willi i dalej nie rozumiem. Ludzie narzekają w Baninie na drogi na to ,że ich zalewa, opisują na forum różne problemy. A mimo tego w dalszym ciągu jest popyt na trzypokojowe szeregi. Szok! I jeszcze te dojazdy. ..a jak słyszę: mam dom ...a gdzie ? W Baninie, to już zazwyczaj wiem co to za dom.Ze ludziom nie szkoda kasy na taki metraż. Ciekawe czy później łatwo jest sprzedać taki "dom"