FAMA DESIGN sp. j.

Meble kuchenne Aranżacja wnętrz

Gdynia, Władysława IV 46-48

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jagoda - ocena Firma FamaDesign w 2023 roku wykonała kompleksową zabudowę mieszkania...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Kamila - ocena Zdecydowanie polecam! Praca z Pania Marleną z Fama Design w Gdyni była czystą...
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 grudnia 2023

Tomek letnica - opinia wątek zamknięty Dziękuję za wspaniałą realizację i współpracę od początku do końca wsparcie i...
~Tomek letnica
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 października 2021

Marek Wojciechowski - opinia wątek zamknięty bardzo dobrze wykonany projekt doskonała współpraca z panem Andzejem Talaśką...
~Marek Wojciechowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 września 2021

Aleksander Olsztyński - opinia wątek zamknięty Jeśli ktoś z Państwa lubi adrenalinę wynikającą z niedotrzymywania terminów,...
~Aleksander Olsztyński
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z projektu! Firma godna polecenia! Magda:)
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

Kamil - opinia wątek zamknięty Super obsługa. Szybko sprawnie. Robiłem już druga kuchnie w firmie Fama...
~Kamil
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 grudnia 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Dziwi mnie tak wysoka ocena za usługi tej firmy. Początkowy kontakt z...
~Agata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Klient dla firmy, a nie firma dla klienta. Czekamy od dwóch miesięcy na kogoś...
~Joanna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2019

K, S. D. - opinia wątek zamknięty Przepiękny projekt kuchni wg autorstwa Pani Marleny z Fama Design w Gdyni....
~K, S. D.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Wstąpiłem do salonu tej firmy całkiem przypadkiem i to był bardzo dobry...
~Piotr
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, świetny wybór mebli, sprzętu i aranżacji. Doradzą,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

M.Ch. - opinia wątek zamknięty Szybka obsługa, można przedyskutować swoje propozycje bez nachalnego...
~M.Ch.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2020

Olga - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, od projektu aż do montażu kuchni....
~Olga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

Fama - Firma godna polecenia wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecamy salon w Gdyni. Szczególnie polecamy realizację...
~Joanna i Karol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 października 2019

Piękna, nowoczesna kuchnia! wątek zamknięty Polecamy Salon w Gdyni! Pani Marlena oraz Pan Wojtek są bardzo sympatyczni i...
~Kacper i Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 czerwca 2019

Gorąco polecam! wątek zamknięty Ze studiem FAMA zrealizowałam kuchnię, zabudowy do łazienki i szafę....
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2019

Super kuchnia wątek zamknięty Rewelacyjna kuchnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Iwona- genialne...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

Jak najbardziej Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. Sprawne zamówienie i profesjonalna pomoc przy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Super polecam wątek zamknięty Współpraca z firmą Fama Design na najwyższym poziomie. Szczególnie polecam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
106

postów

90

wątków

do góry