Widok

Family Cup 2004

Czy wiadomo cos na temat Family Cup 2004, rowerowe Mistrzostwa Polski Amatorów w MTB
Gdzie to będzie, o której kto może wystartować ile wpisowe itp?

PozdRower Michfel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie przepraszam wyniki na stronie family cup są dobre, widać poprawili po moim mailu. Ale np. mój znajomy był udekorowany jako 5 i nie dostał pucharu, a teraz jest 3, czyli błędy były! i nie mówcie, że nie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehhh nie bede się kłócił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z wiadomosci jakie ja posiadam, patrzac teraz na wyniki to nie dostrzegam bledow sedziny. Przynajmniej tyczy sie to Orlikow i Seniorow (czyli dwoch najlepiej obsadzonych kategorii). W seniorach zgadza sie pierwsza 5 - dalej nie wiem ale najwazniejsze jest OK i zdublowani nie stoja na podium :).W Orlikach zgadza sie pierwsza 4 (co do 5 i 6 sie nie wypowiem ale skoro stali kolo siebie przy wreczaniu nagrod i im pasowaly te miejsca to chyba bledu nie bylo). W weteranach, z tego co sie orientuje, wyniki tez sa poprawne. Moge przeanalizowac jeszcze reszte kategorii ale czy jest sens??Cos bez sensu ten Twoj komentarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brak mi slow gdy widze ze ktos nie ma nic do powiedzenia, a koniecznie chce sie wykazac. Dobrze ze ty nie sedziujesz, bo jakos obecni tam sedziowie nie mieli problemu z notowaniem kto ile kolek przejechal i umiejscowieniem ich na odpowiedniej pozycji. Na stronie Family Cup ukazaly sie juz wczoraj wyniki i bledow zadnych nie ma ...... Szkoda czasu an takie dyskusje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CO TY WIESZ O HAMULCACH !!!

z www.bikerelblag.hg.pl - pozdrawia Darecki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszędzie tam gdzie byli zdublowani, niestety nie wiem, które to, ale pewnie duża część. Chodziło mi o to, że zdublowani, którzy byli za pierwszym i przejeżdżali po nim mete, byli zdejmowani z trasy (np. zwycięzca przejechał 5 okr. a oni 4.) a "sędzina" wpisywała ich za zwycięzce - lol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A powiedz chociaz w jakiej kategori? To moze uwierze ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie narzekam, przynajmniej na finale w Ełku będą słabsze osoby :) i chwała organizatorom za to! i pozdrawiam panią sędzine, która wpisywała zdublowanych po zejściu z trasy na 2,3 miejsca, chociaż było kilku przed lepszych nimi :D THNX :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bladzisz chlopie. Nie slyszalem o takim przypadku a takze nikt sie nie skarzyl. Jezeli mogla byc taka sytuacja to jedynie chyba w orlikach i elicie, a z tego co widzialem to raczej pomylek w tych kategoriach nie bylo...... Jezeli koniecznie chcesz miszczu zaistniec, to idz sie pobaw gdzie indziej, albo napis zjakies konkrety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli 28 maja nic nie ma?
Ja napewno się nie podejmuje organizowania.
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czemu zdublowani stawali na podium, a inni zawodnicy nie zdublowani byli przed nimi niezdublowani i tych zdublowanych sędzina zapisywała na liste wyników jakby nie byli zdublowani, przez co byli na 2,3 miejscach a powinni być na 6,7!!! to jest skandal!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiedziałem :) taka lista to by było coś... zapisy z weryfikacją tożsamości trzeba by zaczynać dzień wcześniej żeby czasu starczyło ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rB, uwierz ze nic by to nie dalo bo tym oslom co organizuja FC od kilku lat robi problem to zeby wziac od PZKOL liste zawodnikow licencjonowanych. W zeszlym roku na finale w bytomiu startowali zawodnicy z licencja, mowilismy organizatorowi i obiecal ze za rok juz tego nie bedzie ba beda listy i tacy zawodnicy beda dyskwalifikowani przez PZKOL...i skonczylo sie na gadaniu...jak zawsze. Osobiscie uwazam ze Ci co startowali nie zachowali sie fair, ale to juz lezy w ich gestii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłeś na FC, mogłeś podejść do sędziego i powiedzieć że jest kilku bikerów z licencją. Zadni z nich zawodowcy ale regulamin jest jasny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eliza...dzieki za wsparcie :)))

Michfel...temat juz jest nudny i nie chce mi sie tlumaczyc. Jak masz pytania to pisz...

Żywy...powodzenia w organizacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam takie pytanie: co z tą masą krytyczną, wcześniej było mówione że 28 maja, czy nadal jest aktualne? Ustal coś konkretnie Krzyżak bo ciebie słuchają. A poza tym jeżeli to ma być 28 maja to chyba trzeba by już o tym poważnie myśleć bo już tydzień niecały został.
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja tobie powinienem pogratulować. Nie możesz porównywać elity do juniora, bo przypuszczam że jakbym jechał w elicie to by mnie na pierwszym okrążeniu zdublowali.
To ja Ci gratuluje zajętego miejsca.
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak grzejesz się jak hamulec u downhill-owca a ja tylko tak zapytałem z ciekawości, ale myślałem, że właśnie taka będzie reakcja z Twojej strony ten temat, więc chyba jednak to jest to, co lubisz. Mnie osobiście ani grzeje ani ziębi z kim startuję, ważne jest to żeby było nas jak najwięcej, żeby nie ścigać się ciągle z tymi samymi.
A tak na marginesie to ja nie wiem czy ci, co mają licencje to mają kontrakty czy nie i czy dostają kasę, ja im do kieszeni nie zaglądam, a wśród tych, co startują jest chyba jedna, co najmniej jedna osoba, co dostaje pensje i ma kontrakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj Krzyżak! Przciez nikt nie twierdzi, że jesteś zawodowcem. No i zresztą masz racje pisząc, że na razie Ci to nie grozi.
A temat zawodowcy kontra amatorzy poruszany był juz wielokrotnie na stronach rowerowego Trójmiasta i pewnie jeszcze nie raz ktoś go poruszy . Natomiast temat amatorzy klasy A kontra klasy B to dopiero nowość!!!!! Czy ktoś słyszał o takim podziale?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie zaczynajcie dymic ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry