Widok
Z wiadomosci jakie ja posiadam, patrzac teraz na wyniki to nie dostrzegam bledow sedziny. Przynajmniej tyczy sie to Orlikow i Seniorow (czyli dwoch najlepiej obsadzonych kategorii). W seniorach zgadza sie pierwsza 5 - dalej nie wiem ale najwazniejsze jest OK i zdublowani nie stoja na podium :).W Orlikach zgadza sie pierwsza 4 (co do 5 i 6 sie nie wypowiem ale skoro stali kolo siebie przy wreczaniu nagrod i im pasowaly te miejsca to chyba bledu nie bylo). W weteranach, z tego co sie orientuje, wyniki tez sa poprawne. Moge przeanalizowac jeszcze reszte kategorii ale czy jest sens??Cos bez sensu ten Twoj komentarz.
brak mi slow gdy widze ze ktos nie ma nic do powiedzenia, a koniecznie chce sie wykazac. Dobrze ze ty nie sedziujesz, bo jakos obecni tam sedziowie nie mieli problemu z notowaniem kto ile kolek przejechal i umiejscowieniem ich na odpowiedniej pozycji. Na stronie Family Cup ukazaly sie juz wczoraj wyniki i bledow zadnych nie ma ...... Szkoda czasu an takie dyskusje...
Bladzisz chlopie. Nie slyszalem o takim przypadku a takze nikt sie nie skarzyl. Jezeli mogla byc taka sytuacja to jedynie chyba w orlikach i elicie, a z tego co widzialem to raczej pomylek w tych kategoriach nie bylo...... Jezeli koniecznie chcesz miszczu zaistniec, to idz sie pobaw gdzie indziej, albo napis zjakies konkrety.
rB, uwierz ze nic by to nie dalo bo tym oslom co organizuja FC od kilku lat robi problem to zeby wziac od PZKOL liste zawodnikow licencjonowanych. W zeszlym roku na finale w bytomiu startowali zawodnicy z licencja, mowilismy organizatorowi i obiecal ze za rok juz tego nie bedzie ba beda listy i tacy zawodnicy beda dyskwalifikowani przez PZKOL...i skonczylo sie na gadaniu...jak zawsze. Osobiscie uwazam ze Ci co startowali nie zachowali sie fair, ale to juz lezy w ich gestii.
Krzyżak grzejesz się jak hamulec u downhill-owca a ja tylko tak zapytałem z ciekawości, ale myślałem, że właśnie taka będzie reakcja z Twojej strony ten temat, więc chyba jednak to jest to, co lubisz. Mnie osobiście ani grzeje ani ziębi z kim startuję, ważne jest to żeby było nas jak najwięcej, żeby nie ścigać się ciągle z tymi samymi.
A tak na marginesie to ja nie wiem czy ci, co mają licencje to mają kontrakty czy nie i czy dostają kasę, ja im do kieszeni nie zaglądam, a wśród tych, co startują jest chyba jedna, co najmniej jedna osoba, co dostaje pensje i ma kontrakt.
A tak na marginesie to ja nie wiem czy ci, co mają licencje to mają kontrakty czy nie i czy dostają kasę, ja im do kieszeni nie zaglądam, a wśród tych, co startują jest chyba jedna, co najmniej jedna osoba, co dostaje pensje i ma kontrakt.
Oj Krzyżak! Przciez nikt nie twierdzi, że jesteś zawodowcem. No i zresztą masz racje pisząc, że na razie Ci to nie grozi.
A temat zawodowcy kontra amatorzy poruszany był juz wielokrotnie na stronach rowerowego Trójmiasta i pewnie jeszcze nie raz ktoś go poruszy . Natomiast temat amatorzy klasy A kontra klasy B to dopiero nowość!!!!! Czy ktoś słyszał o takim podziale?
A temat zawodowcy kontra amatorzy poruszany był juz wielokrotnie na stronach rowerowego Trójmiasta i pewnie jeszcze nie raz ktoś go poruszy . Natomiast temat amatorzy klasy A kontra klasy B to dopiero nowość!!!!! Czy ktoś słyszał o takim podziale?