FAN-DENT

Stomatolodzy Protetycy Implanty

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 71/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja J. - ocena Pani Doktor Elżbieta Ratnam bardzo zaangażowana. Przedstawiła mi plan...
~Alicja J.
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 listopada 2023

Serdecznie polecam Dr. Sworczak wątek zamknięty Moja przyjaciółka poleciła mi Dr. Martę Sworczak. Powiedziała, że ma ona...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Polecam dr Sworczak!! wątek zamknięty Nie zdarza mi się wpisywać opinii na tego typu forach, ale tym razem nie mogę...
~Wdzięczna pacjentka 😊
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Pani doktor jest nie tylko doskonałym fachowcem z wieloletnią praktyką ale i...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

Polecam wątek zamknięty W gabinecie jest czysto,od pierwszej wizyty czułam sie bardzo bezpiecznie....
~Nika78
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

Bardzo polecam - pełen profesjonalizm !!! wątek zamknięty Jestem pacjentką pani doktor od wielu lat, zresztą trafiłam do gabinetu z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Nie Polecam wątek zamknięty Ja niestety mam inne doświadczenia z tym lekarzem. Na początku wspaniała...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

polecam wątek zamknięty szczerze mogę polecić , pełen profesjonalizm i fachowość oraz pełne sympatii...
~DOROTA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

Warto się zastanowić wątek zamknięty Myślę, że osoby które planują skorzystać z tego gabinetu powinny się poważnie...
~Lopebe
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Dr Madalińska to wspaniała serdeczna osoba, która do pacjentów podchodzi z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty DR MAGDA PAWELCZYK-MADALIŃSKA TO OSOBA O WYSOKICH KWALIFIKACJACH , KONKRETNA...
~M.L
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2012

Szczerze odradzam wątek zamknięty Gabinet bardzo ładny, a panie przesympatyczne, jednak to wszystko, co mogę...
~A.K.
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lipca 2011

Zespół FAN-DENT - opinia wątek zamknięty Bardzo żałujemy i czujemy się pokrzywdzeni wpisem,ponieważ doktor...
~Zespół FAN-DENT
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

nic lepszego na problemy z dziaslami wątek zamknięty polecam zwlaszcza osobom z problemami takimi jak parodontoza...zabiegi...
~roza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

Polecam klinikę dr Madalińskiej. wątek zamknięty Dzięki umiejętnościom dr Madalińskiej mam nowe dziąsło tam gdzie go nie było...
~Pacjentka K.F.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

Najlepsza Doktor w Trójmieście! wątek zamknięty Miałam wykonywany przez Panią Doktor zabieg, którego bardzo się bałam, byłam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry