Widok

Fantastyka staje się rzeczywistością, bardzo kontrowersyjny tekst

Mógłbym tutaj zamieścić kolejny link omawiający to, co chcę przekazać. Takich linków mogę podać dziesiątki, ale w większość i tak mi nie uwierzycie.
W krótkich żołnierskich słowach, sytuacja wygląda następująco:
1. Intencją tzw. elity jest podanie ludności do ciała urządzenia opartego na nanotechnologii, które będzie monitorowało nasze procesy życiowe. Będzie ono również dawało możliwość kontrolerom na zdalne wpływanie na nasze zdrowie i myśli. Pretekstem jest sztucznie wykreowana pandemia i zaplanowany kryzys finansowy.
2. To urządzenie będzie komunikowało się z sztuczną inteligencją przez globalną sieć.
3. Sztuczna inteligencja na podstawie naszego zachowania i ustawień w systemie będzie nam przydzielała punkty do życia. Będą one uzależnione od tego ile zasobów planety możemy zużyć. Oficjalnie połączy się to z emisją dwutlenku węgla i ochroną środowiska.
4. System jest tak ustawiony, aby ludzkie życie na ziemi było coraz trudniejsze. Docelowo człowiek w obecnej formie biologicznej ma być wyeliminowany. Będą powstawać, a w zasadzie już istnieją, ludzie zmodyfikowani o rozszerzonych parametrach biologicznych.
5. Docelowo człowiek z formy biologicznej ma przejść do półsyntetycznej. Świadomość ma być zdygitalizowana, tak aby była bardziej kompatybilna z ogólnoświatową siecią zarządzaną przez sztuczną inteligencję. Człowiek 2.0 o rozszerzonej świadomości będzie widział wymiary, które nie są teraz dla niego dostępne.
6. Nie potrzebują tak dużej ilości ludzi w obecnej analogowej formie, ponieważ będzie on zastępowany przez humanoidy i typowe roboty.
6. Te tajne grupy okultystyczne istnieją na Ziemi od zawsze i nie są one związane tylko ż chrześcijaństwem. Tak naprawdę są one linkiem między naszym światem, który widzimy a światem z innych wymiarów (innych częstotliwości). W tamtym i naszym świecie istnieją byty, które dla uproszczenia nazywalibyśmy kosmitami, demonami lub aniołami. Są to inne formy życia, które kontrolują naszą cywilizację za pomocą tych tajnych organizacji. Są one na ziemi od zawsze. Część z nich ma formę biologiczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tutaj macie jeden z linków. Niestety nie ma wersji polskojęzycznej.
dr. carrie madej: covid, nano and the vax - https://odysee.com/@projectcamelot:d/drcarriemadej-interview_FINAL:6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja naprawde jestem antysystemowy i antykowidoobsesji ale te teorie to już naprawdę fantastyką, a rzeczywistością się stała jak ktos ja ujął na piśmie.
Teorie tak obłędne , że trzeba mieć jednak trochę sprany mózg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Te teorie stają sie rzeczywistością. Globaliści chcą zbudować nowy gatunek człowieka. Chcą stworzyć rasę panów a resztę poddać stopniowej eutanazji. Posłuchaj tego. Może to ciebie naprowadzi na temat.
"Klaus Schwab zapowiada nadejście Arystokracji Genetycznej!" - https://www.youtube.com/watch?v=DaTFrGyK1_A
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moja analiza rzeczywistości okazuje się prawdziwa. Proszę obejrzeć ten materiał, gdzie wspomina się o systemie punktacji połączonym oficjalnie z emisją dwutlenku węgla.
"UWAGA! Wojna w Australii przybiera na sile! Co planują światowe "elity" ws. normalnych ludzi?" - https://www.youtube.com/watch?v=NdpGdDTT0VA

Wg różnych źródeł i logicznego łączenia kropek tzw. deep state ma swoje źródło głęboko wstecz w historii. Jest on powiązany z kulturą żydowską, ale prawdopodobnie jest od niej starszy. Opiera się on na antyczłowieczeństwu. Istnieje do tej pory, ponieważ wykorzystuje ludzkie wady takie jak zachłanność, pycha i samouwielbienie. Religia chrześcijaństwa wspomina o szatanie, który chce stworzyć człowieka na swoje podobieństwo. Nienawidzi obecnych ludzi, ponieważ są oni emanacją Boga. Jak zapoznacie się z relacjami osób, które przeżyły śmierć kliniczną to zauważycie, że coś w tej historii jest na rzeczy a samo zjawisko bycia poza ciałem potwierdzało by koncepcję wielowymiarowości rzeczywistości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Koronawirus

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry