Fantazja-Jasień

Przedszkola

Gdańsk, Jabłoniowa 27

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bez szału wątek zamknięty Przedszkole ze starym placem zabaw ktory od nowosci nie byl restaurowany,...
~Mama
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Świetne przedszkole ! wątek zamknięty Moje dziecko zaczęło chodzić do przedszkola Fantazja w tym roku i muszę...
~Bartek, tata przedszkolaka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2018

Super przedszkole:) serdecznie polecam:) wątek zamknięty Przedszkole Fantazja to wspaniałe miejsce dla wszystkich dzieci. Dobrze...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 marca 2018

Świetne miejsce! wątek zamknięty Od pierwszych żłobkowych dni w Fantazji córka była zadowolona. Dzieki...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Super przedszkole wątek zamknięty Serdecznie polecam przedszkole Fantazja , poza wspaniała kadrą mają...
~Mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Wspaniałe przedszkole ! Szczerze polecam ! wątek zamknięty Wspaniała, wykwalifikowana kadra. Panie kompetentne, pełne energii. Jestem...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Same pozytywy wątek zamknięty Moja córka chodzi tam od jakiegoś czasu i jest bardzo zadowolona a co...
~MC
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

polecam wątek zamknięty My jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Nasze dziecko w niedługim...
~mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Przedszkole jakich wiele wątek zamknięty Zasługuje najwyżej na ocenę dobrą minus. Jest przeciętnie i nasze zadowolenie...
~rodzice_przedszkolaka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry