Fantazja

Przedszkola

Gdynia, Leona Staniszewskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mama dziecka - opinia wątek zamknięty Przedszkole ma jeden bardzo poważny problem-dziecko obecnie chodzi rok do...
~mama dziecka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2021

Zadowolona - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Chodziła do niego moja córka a teraz...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

Bardzo dobre przedszkole wątek zamknięty Krótko. Świetne przedszkole, wspaniałe Panie, duże sale, przede wszystkim...
~Zadowolony Ojciec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Najlepsze Przedszkole w Gdyni. wątek zamknięty Mieć powołanie do wykonywanej pracy i faktyczną pasję to szczęście. Takie...
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Czuje się spokojna o moje dziecko. wątek zamknięty Naprawdę dobre przedszkole. Panie bardzo zaangażowane, starają się aby dzieci...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Rozczarowanie, może bedzie lepiej ... wątek zamknięty Zgadzam się z Poprzedniczką odn. jadłospisu - za tę cenę posiłki powinny być...
~Monia
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

Bardzo dobre przedszkole wątek zamknięty Przyjazna atmosfera, Panie bardzo miłe, duże sale, ogrodzony plac zabaw,...
~Mama Przedszkolaka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

Bardzo fajne przedszkole. wątek zamknięty Synek chodzi tam od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Przesympatyczne...
~Mama Dawidka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 stycznia 2015

CUDOWNE przedszkole! wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do tego przedszkola już 3ci rok i mimo, że przedszkole...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

SUPER PRZEDSZKOLE! wątek zamknięty Przedszkole jest w porządku. Można śmiało powierzyć im dzieci. Wszystkim...
~ANNA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

Fajne Przedszkole wątek zamknięty Pierwszy rok mojej córki w tym przedszkolu mija i czas na opinię. Generalnie...
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2014

Cudowne przedszkole wątek zamknięty Cieszę się, że wreszcie pomyślano o młodych ludziach i na naszym osiedlu...
~Zadowolona babcia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry