Widok

Farba do łazienki

Witam, czy ktoś z Was ma doświadczenia z farbą do łazienek? Zastanawiam się czy taka specjalna farba rzeczywiście się sprawdza i czy można ją położyć wszędzie, nawet przy kabinie prysznicowej (wewnątrz, czyli tam, gdzie się codziennie będzie na nią chlapać)? Jeśli tak, to którą firmę polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każda farba nie przepuszczająca wilgoci się sprawdzi. Najlepiej działa epoksydowa (2 składniki: farba i utwardzacz), ale może być też jednoskładnikowa silikonowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadzwoń to ci odpowiem na twoje pytanie 507335079
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas się sprawdza, akurat nie mamy prysznica, tylko wannę, ale jest ok. 4 lata, na początku było to tylko tymczasowo, bo ciągle były inne ważniejsze wydatki. I tak na razie zostało (w przyszłe wakacje planujemy wreszcie zrobić w kaflach). Firmy nie pamiętam, ale jak pojechałam do leroja, powiedziałam o co chodzi, to sprzedawca mi doradził. I trafione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Jaka podłoga do mieszkania? (47 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

Jakie schody? - co polecacie (54 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

do góry