Obsługa za każdym razem przekazuje inne informacje. Przy płatności za karnet na zajęcia dla dzieci powiedziano że tylko jeden z rodziców może przebywać na basenie, a pierwszego dnia okazuje się że są wszyscy rodzice, na następne zajęcia wybieram się z mężem i dzieckiem i co się okazuje ze nie mogę wejść. Oczywiście każdy zwala winę na kogo innego recepcja na szkole pływania ratownik na recepcję i łaskawie pozwolono mi.wejść na 10 minut. Jednak po 5 zostałam wyproszona bo nie korzystam z basenu. Czyli każdego dnia inne zasady. Obsługa jest nie miła, a na pewno błędnie informuje klientów. Nie polecam tego miejsca. Problemu jest również z karnetami, wyjazdem z parkingu i ogólnie brakiem organizacji. Nie uprzejma obsługa nie zachęca do odwiedzin. Jestem również rozczarowana temperatura wody dla niemowlaka 30 stopni to stanowczo za mało, a zamiast frajdy z zajęć dziecko wraca zmarźnięte. Jeden przewijak w szatni to przy grupie 10 niemowląt nie wystarczająca ilość i do tego nikt nie pomyślał że gdy rodzic chciałby się przebrać to wygodne by było dziecko umieścić w foteliku do karmienia choćby takim z ikea bo na próżno ich szukać i tak w mikro przebieralni. Jednym słowem jest nie fajnie!