Widok

Fate

Taa mamut to kngurek a tateusz to odpowiednik tego sympatycznego pana z komórką co robi leczo:)
Może melisę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fistaszki!?!?

Gdzie?! Jak?! Kiedy?! Fistaszki?! Am! Chcę fistaszka. Już. Teraz. Zaraz! Gdzie fistaszek!? Chcę. Mniam. Dawać fistaszka!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MM

Snoopy i Fistaszki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Blogi?

A świstak siedzi i zawija je w sreberka.______ Blogi ma się rozumieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmmmm

tak Stworku, niektóre linki nie są już niestety aktualne...kto wie może pewnego dnia ...?


p.s a blogi znowu nie działają?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Net

Nie działa blog i nie działają blogi wczoraj nie działało jeszcze gadu gadu a mi jutro zabierają komputer.Ech!Moje życie traci sens;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmmmm....

niuch, niuch!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku ciekawski

Jestem. Nie jestem? Jestem! Nie jestem?!?
Lustereczko powiedz przecie kto jest w Orzeszkowym świecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

M&M jeszcze

tak z ciekawości... jesteś orzeszkowy, czy bezorzeszkowy? A jak Orzeszkowy, to czy ma to pokoleniowy związek z pewną słynną Elizą? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MM

blog tak, ale blogi nie wszystkie. Niektórych brakuje. Się klika w linka, a to z przyzwyczajenia a to bo a nuż (widelec).... a tam kurna biało jak na Antarktydzie i tylko ten numerek 404 jak sam biegun zimna. Brrr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agentko

Gdyby była pani prawdziwą Agentką pojęła by pani w mig na czym polega dezinformacja.
Otóż jeżeli dezinformujący informuje, że blog absolutnie nie istnieje, został zniszczony, spalony itp., to z całą pewnością oznacza, że znów zaistniał w sieci. Taki paradoks dezinformacji.
Innymi słowy:
Blog po reinstalacji i rekonfiguracji powrócił dziś z samego rana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agentka Scully

Lustro Dezinformacyjne to nie Miś!!!
Za dużo się pani filmów Barei naoglądała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serwis blog.pl przywrócony do życia

Całować po rękach będziecie później :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilbo

Rozejrzyj sie wreszcie dookola i obudz sie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lustereczko

hehehehe
blogi działąją misiu szklany...chyba pojawiła się kolejna rysa na twojej tafli...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brzdęk!!!

na złość całemu światu co się we mnie przegląda - dokonujemy autodestrukcji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Blogi? Blogi?

Zostały odłączone od sieci, skasowane i spalone.
A niedobitki pocięte w niszczarce na trzymilimetrowe paseczki papieru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Media Markt

Moim zdaniem zarząd sieci METRO AG (Media Markt, Real, Praktiker) naraziła wielu ludzi na obrażenia ciała, stres, a nawet mogło się to skończyć śmiercią któregoś z klientów. Ta pseudo promocja miała być tylko tanią reklamą na wielką skalę (z pewnością tańsza niż w TV) a przy okazji wysoki obrót i ... zysk co w tym przypadku - reklama była DARMOWA !! Zarząd powinien odpowiadać karnie za swój pomysł a wiadomo - było to celowe a skutki były wiadome !! Więc ... jestem ciekawy czy prokuratura ukręci łep tym niemieckim burżujom !!!
A tak przy okazji - szkoda że nie było tam umówionej organizacji młodzieżowej która pokazałaby jak traktować kapitalistów - mam na myśli zgrupowanie Polaków tylko dla Polski ze swoim "sprzętem" (łańcuchy, kije bejsbolowe) aby nauczyli w końcu że ludzi nie traktuje się jak bydło dla swoich kożyści materialnych !!
Byłbym rad gdyby z takich marketów jak ten zostały tylko zgliszcza ! Wielu ludzi przekonało się co znaczy kapitalizm - towaru wiele ale nieliczni mogą go kupić !! Nie dziwię się w tej sytuacji kradzieżom towaru w trakcie tych przepychanek, oraz zniszczenia jakie powstały na tego wskutek - z pewnością były wliczone w koszta tej "REKLAMY".
Mam także nadzieję że poszkodowani klienci zwrócą się do prokuratury (a może nawet do NIK-u) ze skargą z wystąpieniem o wysokie odszkodowania za nieludzkie pomysły zwerbowania tylu tyś. ludzi na rzecz swoich interesów.
Nie można winić ludzi za taki stan - bo kto wiedział że organizacja będzia taka o jakiej przeczytaliście lub doświadczyliście ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:/

Byłam kiedyś w tłumie napierającym na wejście, wprawdzie nie do MM, ale swoje przeżyłam. Nigdy więcej. Nic, nawet największe przeceny by mnie nie zmusiły do stania w takiej... kolejce?

Agentko, od trzech dni zadaję sobie pytanie, co jest z blogiem... Nawet nie wiem, gdzie o tym pisać...
A tak na marginesie... nie odezwałaś się do mnie :( Nic to, może taki już mój życiowy pech, że kiedy chcę odnowić kontakty, to coś idzie nie tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciąg dalszy

byłem tam, chciałem zobaczyć i ponabijać się, ale tak się stało że wlazłem w środekludzi za dużo, ochrony brak. przed wejściem stały barierki, oddzielające tłum od szyb, teraz leżą w sporej części połamane. nie protestuje , wiem, że musiały tam być i choć chyba złamałem sobie o nie żebro, to uratowały życie paru osobom. Napór na nie podniósł je razem z ludźmi prosto na szyby, gdyby ich nie było to zamiast paru pęknięć mielibyśmy wybite okna i ludzi pociętych szkłem. następne - policja. nie wiem po co została wezwana, na początku tylko denerwowała tłum, ludzie zaczęli falować poruszani przez grupę głośnych chłopców wykrzykujących na
policjantów. potem, gdzy otwaeto drzwi, policjanci mogli wyciągnąć parę osób z tłumu, przytrzymać barierki, uspokoić ludzi, jednak tego nie zrobili. policja starała się pomóc tylko pro forma, bali się wejść w tłum, nie reagowali na prośby ludzi o pomoc. stojąca obok dziewczyna nie mogąca złapać oddechu, przyduszna przez tłum resztką sił poprosiła przechodzącego policjanta o pomoc ten poszedł dalej, ja go zatrzymałem, też duszony o metalowe zapory, wyrwał się ...i uciekł. udało sie wypchnąć do marketu mdlejącą już dziewczynę. sam tam wszedłem, wśród ryku tłumu rzuciłem się do policji, zacząłem krzyczeć, że jest ich dużo, że ci z tyłu przestaną napierac jak ich poinformować że miarzdzą ludzi, żeby przez megafony zaczęli uspokajać tłum, doczekałem sie tylko przerażonego: nie mamy megafonów! (nie mieli, mieli tylko radiowozy na których takowe jak dobrze pamiętam są montowane). policja przysłała młodych chłopaczków z poboru, trochę może tylko mniej panikujących niż tratowany obok nich tłum.
wewnątrz marketu rzeka ludzi wysypuje się przez przejście wielkości dobre pół metra. drzwi zastawione barierkami na których są ludzie, na których napiera z kolei wielki tłum. ludzie na barierkach krzyczą o pomoc, są znoszeni na szyby, policja część barierek trzyma (akurat te z dala od drzwi, na nie tak bardzo się nie pchają), ochrona stoi w środku i nie wie co robić. jedną z zapór znosi na szybę - widać że zaraz zostanie przez nią przepchnięta, ludzie na niej zaczynają panikować, chcą się odepchnąć od szyby - ta pęka. rzucam się do barierki, razem z kolegą i paroma osobami. udaje nam się zatrzymać ludzi przed szybą, udaje nam się zgiąć barierę, ludzie mogą wchodzić szerszym strumieniem i nie nadziewają sie na metalowe pręty. policja i ochrona nadal nic. ludzie zaczynaja biec i tratować się nawzajem, ktoś krzyczy spod nóg, któ się czołga na bok, chłopcy policjanci dyskretnie patrzą w bok, ochroniarze patrzą się z niedowierzaniem i nie wiedzą co zrobić. rzuciliśmy się z kolegą wyciągać ludzi spod nóg innych i wyłapywać, z wciąż ogromnego tłumu pod drzwiami najsłapszych. ochrona zaczęła nam pomagać dopiero jako tako sytuacja się uspokoiła, młodzi stróze prawa, cały czas w szoku, z trudem pozbywali się spanikowanych min . chciałem wyjść i nie wracać tam więcej, ale coś mnie pokusiło żeby na miejscu odpocząć - nie miałem racji okazało się że kasy odmówiły współpracy. wyniosłem się w momencie gdy nastrój zaczynał przypominać zamieszki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Media Markt - powinni trochę pomyśleć.

Nie wiem który idiota z działu reklamy wymyślił ostatnią promocję sieci MediaMarkt w Polsce, ale w końcu się doigrali. Media Markt ma problem. Zabronią im tego.
Zobaczcie linka:
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry