Widok

Punki z Zabianki

Żabianka Temat dostępny też na forum:
Podobno w latach osiemdziesiątych na zabiance była jakaś punkowa ekipa czy ktoś wie coś na ten temat czy to tylko taka miejska legenda zbieram materiały na ten temat jak coś wiecie to pomóżcie będę bardzo wdzięczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Była :) to fakt, a nie miejska legenda. Była druga ekipa skinów, zatem czasami bywało ostro... Ale nie tylko Żabianka miała taką ekipę. Zaspa również
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Punki z Żabianki
Punki z Przymorza
Dzisiaj milicja
Użyła noża...

https://www.youtube.com/watch?v=YZuFsI-bttM
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dzięki Majka znalas ich ilu ich było może wiesz co robią dziś i co się z nimi dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, jak napisał raven, to nie tylko Żabianka, ale Przymorze, Zaspa itp. Przesiadywali często razem. Spora grupka była. A dzisiaj...raczej większość wiedzie "normalne" życie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W całym Gd było nas kilka osób. Żabianka,Zaspa,Przymorze,Elbląska,Chełm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za dzieciaka pamiętam jak były wojny i często Zaspa z Zabianka się bila na Przymorzu ale kto z kim, przeciw komu...?Za to później ladowali razem w Szpitalu na Zaspie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Żabianke w latach 80tych i 90tych była bardzo liczna i silna ekipa punkow na Żabiance. Ich stałym miejscem zgrupowania była tzw. ławeczka przy górce na ulicy Pomorskiej 16. Sporo osób z tej ekipy pożegnali się z życiem, co było efektem ich punktowego życia. Część z nich żyje obecnie na emigracji, niektórzy wiodą zwyczajne życie w Trójmieście. Btw. Nergal, który wychował się na Żabiance, na Pomorskiej wspomina w swojej biografii o ekipie punkow z Zabianki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Głupoty piszesz jestem z 16 tu wszystko siedziało ale na pewno nie punki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Niezły z ciebie smieszek ale jakoś nikogo o takiej ksywce jak piszesz z 16tu to nie pamiętam a zaufaj mi że znałem bardzo dobrze tych chłopaków i wiem co się z większością obecnie dzieje co do Nergala to był młodym metalem z sąsiedniego bloku (14) fajnie jak byś się przedstawił może rzeczywiście się kiedyś poznaliśmy pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej pozdro Kostek. Pamiętam, że byłeś wlas ie jednym z punkow z Zabianki o których wspominałem we wcześniejszym wpisie. Z resztą Twój brat Piter, zwany też gumowy goryl również. Byliśmy sąsiadami tak apropos, tylko ja z rocznika Nergala wlasnie. Pozdro.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nergal to chyba się urodził za późno by punków pamiętać to lata 76 biegało paru ale z małego osiedla z włosami postawionymi na cukier
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Haha, doskonały masz chłopczyku nick, idealnie pasuje do bzdur które wypisujesz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1


Bywalo się w tym zacnym towarzystwie i niejednego jabola obaliło z nimi, ale co z nimi dzisiaj to nie mam zielonego pojęcia. Pewnie dorośli, pracują, mają rodziny.. choć mało to punkowe XD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

jo , napewno byli 80" , ale wiekszośc to przebierancy /sezonowcy . prawilny Punk to miał Ideę , a nie był chuliganem i bił się. no ale paru porządnych było . pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (681 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry