Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dorota - opinia wątek zamknięty bardzo nie polecam. Byłam kientką tej firmy. To co z nimi przeżyłam to jest...
~dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

niezadowolony klient - opinia wątek zamknięty Poniżej krytyki. Pan Mirek-stolarz to nieporozumienie. Przez 3y miesiące nie...
~niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 listopada 2020

Olena - opinia wątek zamknięty Polecam firmę Fawre za dbałość o każdy szczegół, jakość materiałów i...
~Olena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Firma godna polecenia wątek zamknięty W Fawre Zawsze można liczyć na wsparcie techniczne oraz bezcenne uwagi...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Wyceniałem w Fawre zaprojektowanie i zabudowę do całego mieszkania. Po...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lutego 2019

specjalisci ds niemozliwych:))))))) wątek zamknięty Spotkalam sie z wieloma firmami ws zabudowy szafowej do mojego nietypowego...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

godni zaufania wątek zamknięty odbior w terminie, wysoka jakosc wykonania i bardzo dobra obsluga:) bardzo...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

Maximum satysfakcji wątek zamknięty Dwa miesiące temu skorzystałam z usług firmy iKuchnie. Razem z mężem byliśmy...
~Mirella
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Fajna szafa i fajna obsługa wątek zamknięty Wczoraj zamontowali mi szafę. Duża, w sypialni. 4 drzwi przesuwne, 2 lustra,...
~Happy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Polecam tę firmę wątek zamknięty Zamówiłam niedawno kuchnię do nowego mieszkania. Kuchnia jest otwarta, ale ma...
~mania_84@interia.pl
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Dostałam fajną szafę wnękową wątek zamknięty Zamontowana kilkanaście dni temu szafa wnękowa, 3 drzwi: płyta meblowa jasne...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Bardzo rzetelna firma. wątek zamknięty Jestem Bardzo zadowolony z usług tej firmy. Po pierwsze spotkanie z...
~Damian
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

12

wątków

do góry