Widok

Festiwal biegowy Ultra Way

Festiwal biegowy Ultra Way Temat dostępny też na forum:
Kto choć raz zawitał na Kaszuby wie, że przyroda oferuje tu wszystko, czego miłośnikom natury potrzeba do pełni szczęścia. Są rozległe pola i rozlewiska, gdzie można podziwiać najrozmaitsze ptactwo. Parki krajobrazowe i rezerwaty przyciągają klimatem oraz urokliwymi zakątkami, w których zatrzymała się historia, a zwierzyna swobodnie bytuje. Tutaj można też aktywnie wypoczywać, podziwiając ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytać mama nie nauczyła ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biegłem. Fajne trasy i świetna organizacja. Polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Drogę oświetlają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bieżnie nie wytrzymują takich dystansów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dam Ci 150 żebyś już nie komentował
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A przeczytałeś chociaż to co komentujesz misiu kwadratowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za bieganie trzeba płacić? Poważnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biedacy! Wynaleziono napęd inny niż`mięśnie parobków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ten sam typ

Ludzi, którzy idą na siłownię , płacą i jeżdżą na rowerze stacjonarnym lub biegają na bieżni ...no nie wytłumaczysz xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paraliż

I znowu miasto będzie zablokowane z każdej strony bo kilka osób chce pobiegać po asfalcie. To jest jaka paranoja. Czemu nie można tego typu imprez organizować w TPK to takie fajne tereny. Zarząd Miasta jak zwykle wielkie gratulacje za rozsądne decyzje
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

po co wam race w tym bieganiu?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie mozna :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znów kibice będą w nocy drżeć ryje. Czy w tej sytuacji można dzwonić na policję za zakłócenia ciszy nocnej?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

chore i szkodliwe
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kanarinios

Za 250 PLN po Wejherowie hahaha
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chora cena

Ja za darmo biegam po TPK
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rozrywka

Inspirujące spotkanie z Katarzyną Kolendą - Zaleską w rozmowie z Martą Klepką (3 odpowiedzi)

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen inspirujących rozmów. 23 czerwca odbędzie się spotkanie z...

XIV Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku (3 odpowiedzi)

Już 21 czerwca wyjdziemy razem na ulice Gdańska. Spotykamy się o 15:00 pod Kaplicą Królewską w...

Kulinarna Świętojańska (11 odpowiedzi)

Miasto Gdynia zaprasza na IX edycję Kulinarnej Świętojańskiej - największego festiwalu street...

do góry