Fidel

Drink Bary Restauracje Jedzenie na wynos

Sopot, Powstańców Warszawy 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia Ordynarna, niekulturalna obsługa.
~Adam
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 29 lipca 2023

Iuliia - opinia Najlepsze koktajle w mieście Miła i kulturalna obsługa
~Iuliia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lutego 2023

Jac - opinia wątek zamknięty Świetne drinki, profesjonalna, sympatyczna obsługa
~Jac
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Słaba obsługa wątek zamknięty Byliśmy w lokalu ze znajomymi, którzy odwiedzili Sopot. Odmówiono nam...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Super obsługa, fajne żarełko wątek zamknięty Byliśmy z Fideli w sobotę wieczorem na szybką kolację przed dalszym sopockim...
~Kasia i Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2019

Obsługa do przeszkolenia, manager do wymiany wątek zamknięty Próbowałam zrobić rezerwację stolika dla 8-10 osób na sobotę. Odpisano mi, że...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Zdecydowanie NIE polecam wątek zamknięty Najbardziej niegodna polecenia restauracja/pub w której miałam okazję spędzać...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

Klernerka z piekła rodem ! wątek zamknięty Obsługa wręcz dramatyczna i chamska, pomylone potrawy i nie wybredne...
~Roman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Różnie wątek zamknięty W Fidelu byliśmy wielkokrotnie. Lubimy tam wracać. Głównie przez lokalizację...
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

jedna kelnerka do wymiany, druga super wątek zamknięty Jednego dnia obsługiwała nas uśmiechnięta, kompetentna , urocza kelnerka. (...
~wadolowska1@o2.pl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Oryginalne trunki, super klimat wątek zamknięty Jak w tytule... w szczególności drink co ma w nazwie coś kaszubskiego, no i...
~Ireneusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

Świetny klimat, ciekawe menu, rozsądne ceny wątek zamknięty Kolacja z partnerem, pierwsza wizyta. Wystrój olśniewa. Świetne wnętrze,...
~cukrowa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Genialni barmani i koktajle wątek zamknięty Byłam u Państwa w Halloweenową sobotę, aby spróbować koktajli z nowej karty....
~Grażyna Dagmar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

Smacznie i przyjemnie - polecam wątek zamknięty Lokal zdecydowanie ma swój klimat. Z mężem byliśmy tam pierwszy raz. Od razu...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

ciekawe miejsce wątek zamknięty dobra lokalizacja, duży wybór alkoholi, drinków i przekąsek. dobry wybór rumu...
~ADAM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Nie rozumiem wątek zamknięty Byłem w Fidelu wraz z małżonką i dzieckiem, jestem bardzo zaskoczony, jak...
~Janek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

TRAGICZNA OBSŁUGA!! wątek zamknięty Niezły wystrój i świetne jedzenie, to plusy. Nie mniej obsługa kelnerska to...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

zrobcie cos z ta kelnerka wątek zamknięty Zwrocmy uwage ze bedzie kolejny wpis poruszajacy temat obslugi. Pani kelnerka...
~jegu55
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2016

kilka poprawek i będzie super wątek zamknięty Klimat miejsca super, driny na bazie rumów fajnie posmakować. Natomiast...
~witek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

Nie polecam !!! Słabe jedzenie i obsługa !!! wątek zamknięty Wraz ze znajomymi wybraliśmy się na niedzielny obiad. Pełna porażka !!!!...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry