Fielmann

Salony optyczne

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - opinia nowy temat Bardzo miła obsługa , duży wybór oprawek markowych i firmowych , ceny...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 sierpnia 2020

psidu - opinia nowy temat Termin na 10. godz. Okazalo sie ze dzieci nie obsluguja. Po badaniu...
~psidu
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 lipca 2020

Marzena - opinia Polecam salon w Gdyni i samą fimę, która bardzo dba o wizerunek i Klienta,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 lutego 2020

Polecam Szczerze polecam. Profesjonalizm, życzliwość, troską o klienta i zaspokojenie...
~MJ
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2019

OK Pierwszy raz byłam w ich salonie, lecz bardzo miło się zaskoczyłam. Zawsze...
~monikawa31
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 marca 2019

Dramat Okulary ciągle sie rozpadaja. Obsluga w ogole nie interesuje sie klientem....
~ANNA
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 marca 2019

Polecam Pani na badaniu bardzo profesjonalna, badanie wykonane bez pośpiechu i...
~Klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2018

Super Od 6 lat korzystam z usług Filmanna w Gdańsku i jestem bardzo zadowolony i...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2018

Bardzo polecam Polecam wszystkim Bardzo miła i fachowa obsługa klienta,duży wybór oprawek.
~Katarzyna Mioduszewska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2018

Super wątek zamknięty Korzystamy z usług od kilku lat. Zawsze jesteśmy profesjonalnie obsłużeni,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2018

bardzo polecam! wątek zamknięty nigdzie nie spotkałam się z tak fachowym sprzętem do badania. Pani Okulistka...
~MK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lipca 2018

FIELMANN wątek zamknięty Witam, dnia 04.07.2017 wizyta w salonie w celu zakupu okularów. Zero...
~marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lipca 2017

POLECAM Fielmann CH RIVIERA wątek zamknięty Polecam wszystkim ten salon. Kupiłem okularki za 115 zł!! (soczewki szklane +...
~Adam
1

dodano: 24 lutego 2016

Dramat wątek zamknięty Witam Dramat. Nie miła obsługa, zero profesjonalizmu. Trzy razy Prosilam...
~Magda
-

dodano: 5 lutego 2017

Fielmann Gdynia rewelacja wątek zamknięty Uważam że Fielmann w Gdyni jest super ze względu na fachowe panie pracujące...
~Waldi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty W Fielmannie robiłam najpierw okulary, potem soczewki. W obydwu przypadkach...
~Milena
-

dodano: 19 marca 2016

przemiła obsługa wątek zamknięty przemiła i profesjonalna obsługa. Ponadtto bardzo przystępne ceny. POLECAM
~Alina
-

dodano: 3 marca 2016

Tanie oprawki, szkła drogie wątek zamknięty Oprawki mają tanie. Szkła są w cenach z kosmosu. W vision express zapłaciłam...
~Kamila
-

dodano: 9 października 2015

Tylko nie progresy wątek zamknięty Długo sie wahałam,zanim zdecydowałam sie zamówic szkla progresywne, wcześniej...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2015

bardzo miła obsługa, duży wybór wątek zamknięty Byłam w Fielmannie i wyszłam bardzo mile zaskoczona z nowa parą okularów,...
~marita
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

45

wątków

do góry