Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - ocena nowy temat Skusiła mnie cena ale usługa dramat..
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 marca 2024

Beata - ocena nowy temat Pan Bartek Trznadel przedstawił ofertę bardzo profesjonalnie. Nie miałam...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

Andy - ocena Fiesta dobrze opiekuje się moim mieszkaniem. Współpracuję z biurem już drugi...
~Andy
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 31 października 2023

Katarzyna - ocena Za pośrednictwem Fiesty ZN wynajmowałam mieszkanie w Gdańsku. Od momentu...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 18 września 2023

Kamil M - opinia Rzetelna agencja wynajmu mieszkań w Trójmieście. Obsługa najmu mojego...
~Kamil M
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 maja 2023

Monika - opinia Obsługa najmu przebiega sprawnie. Płatności w terminie. Kontakt z opiekunem...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 maja 2023

Jakub Mierzwiński - opinia Dzień dobry. Polecam firmę Fiesta, oddałem w zarządzanie 2 mieszkania w...
~Jakub Mierzwiński
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 maja 2023

Karol Grzywa - opinia Doskonała obsługa klienta. Pełen profesjonalizm, fachowość, kultura. Gorąco...
~Karol Grzywa
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2023

Maciej - opinia Solidna firma. Wynajmuje przez nich moje mieszkanie na Jelitkowie w Gdańsku i...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

michal - opinia Aktualnie wynajmuj od tej formy mieszkanie, i nie mogę powiedzieć niczego...
~michal
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 marca 2023

Ofiara Fiesty - opinia Uciekać! Trzymać się z daleka. "Pomyłki" przy rachunkach za media na kwotę...
~Ofiara Fiesty
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 października 2022

Michał W - opinia Oferta rozsądna. Opiekun bardzo kompetentny i rzeczowy. Polecam.
~Michał W
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lipca 2022

Daria - opinia wątek zamknięty Skoro pobieracie 10% od właściciela mieszkania, do tego na start za...
~Daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry