Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super Szybka i profesjonalna usługa.
~john90
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Super Już po wstępnej diagnozie widać że rządzi tu uczciwość. Serwisant, chyba...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 maja 2019

Opinia naprawy laptopa-Tomasz S. Wszystko b. OK. jakość obsługi, terminowość, słowność, wysoka fachowość i...
~Tomasz S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 października 2018

Polecam! Korzystałem z tego serwisu kilka razy i zawsze byłem zadowolony, było na czas...
~Olek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 września 2018

polecam - szybko, rzeczowo i ceny przystępne wątek zamknięty Przyszedłem z laptopem do diagnozy - problem grafiki. Diagnoza wykonana w...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2017

Naprawa laptopa wątek zamknięty Profesjonalny serwis, szybka naprawa, sympatyczna obsługa!! POLECAM
~Edmund
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 czerwca 2016

bardzo polecam wątek zamknięty Obsluga szybka i sprawna, profesjonalne i przyjazne podejscie do klienta....
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2015

dariusz - opinia wątek zamknięty szybko i sprawnie, dobry kontakt z usługodawcą. polecam
~dariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Ful wypas wątek zamknięty Naprawialiśmy tam już 3 laptopy i jednego PC i chłopak daje radę, przy...
~Marta i Tytus
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

REWELACJA wątek zamknięty Pan bardzo dobrze doradza. Szybko diagnozuje i naprawia;) pozdrawiam
~gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

SERDECZNIE POLECAM:) wątek zamknięty Bardzo miła obsługa.Bardzo fachowe podejście do sprawy. Szybka diagnoza...
~ANNA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry